foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 7 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mär 28, 2005 04:27 
Akvarist
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Nov 28, 2004 06:03
Postitusi: 128
Asukoht: Tartu
käisin mina pühade ajal kodust ära. täna vaatan oma akvaariumi ja mis ma näen, pisike punakas kala ukerdab ringi (ikka kohe väga pisike, peaaegu läbipaistev), hoiab teine sambla sisse, kookose alla ja taimede vahele. kas see on tõesti võimaik, et minu soojenduseta akvas kalad poegivad :shock:

igatahes ei oska nüüd kohe midagi ette võtta:S äkki neid on seal kookose all veel :shock: mollid tunudvad sellest maimukesest 100 x suuremad, kuidas ma selle pisikese kätte saan - sest eraldama ta vist peaks :roll:

igatahes olen ma ülierutatud :lol:

_________________
2 kiiversäga, 3 antsu (1 albiino), 3 terneetsiat
Echin. tenellus, Java moss, Crypt. wendtii "green", Anubias nana, Echin. "Rose", Crypt. crispatula, Vallisneria sp., Ludwigia repens, Hygr. Corymbosa, vetikapall


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mär 28, 2005 04:37 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Mai 31, 2004 10:14
Postitusi: 279
Asukoht: Tartu
Võimalik, et kasvab ka üldakvas üles. Mul gupimaimud kasvavad, aga mõõksabamaimud on hästi punased ja pannakse kiirelt nahka. Kui kätte õnnestub saada, meisterda maimulõks (jäätistopsist sai hea küll, vt. /404.html) ja akvasse ujuma :)


Viimati muutis elts, Esmaspäev Mär 28, 2005 04:44, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mär 28, 2005 04:41 
Akvarist
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Nov 28, 2004 06:03
Postitusi: 128
Asukoht: Tartu
olen näinud küll sellist asjandust, iseasi kas ma selle maimu kätte saan. pisike tundub üsna asjalik olend, sest väga liikvele ei kipu. äkki annab teda välja sifoonida :roll:

_________________
2 kiiversäga, 3 antsu (1 albiino), 3 terneetsiat
Echin. tenellus, Java moss, Crypt. wendtii "green", Anubias nana, Echin. "Rose", Crypt. crispatula, Vallisneria sp., Ludwigia repens, Hygr. Corymbosa, vetikapall


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mär 28, 2005 05:10 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Mär 01, 2004 12:21
Postitusi: 34
Asukoht: Saku
aga kui ta asjalik tundub olema, las ta siis olla. mul küll mingeid röövleid akvas pole, aga küllap täiskasvanud platyd isegi mõne maimu pintslisse paneks kui suu ette jääks. mul aga igast pesakonnast mõni ikka üles kasvas, isegi taimestiku hõredusest hoolimata.
aga kui on huvi ja viitsimist teda jälitada, siis võib sifoonimist proovida muidugi.

_________________
60 liitrit: 3 Sunburst Tux Platyt ja paar vart


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mär 28, 2005 07:17 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Dets 04, 2004 01:38
Postitusi: 283
Pildid: 2
Asukoht: Harjumaa, Kehra
Mina olen täna praktiliselt terve päev mõõksaba poegimisega jännanud. See siis mul teine kord, kui mõõksaba poegib, eelmine kord saime suure jamamise peale kuidagi ühe pojakese kätte, kelle siis järgmisel päeval maimulõksust surnuna leidsime :( Arvasin, et püüdmise trauma vms aga...täna siis nägin oma silmaga kuda mu kinnipüütud ja maimulõksu toimetatud maimuke ära surmati-va skalaar selline, püüdis maimu imeda läbi kapronsukast maimulõksu nii tugevalt, et maimuke otsad andis :evil: .
Kokku nägin 6 maimu, kaks on praegu suuremalt turvastatud maimulõksus, üks kadus jäljetult põjkakruusa, kaks pandi mu silme ees nahka (üks sööja skalaar ja teine poegiv ema isiklikult) ja üks siis surnuka imetud....oehh ma vist võtan asja liiga tõsiselt äkki :-k Aga nii tahaks maimukesi kasvamas näha....aga jah, ega ma sellesse eriti usugi enam...skalaarid vast nad ikka kunagi nahka panevad :(
Teie, kellel maimud lõksus kasvanud, kui suured maimud olid, kui üldakvasse lahti lasite? No skalaaride suu ju väääga suur, nii, et panevad ka suuremad kindlalt mul nahka.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mär 28, 2005 07:51 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Jaan 04, 2005 11:51
Postitusi: 791
Asukoht: Tallinn Mustamäe
minu põnnid olid mingid 1,5-2 cm, algul kuldkalad sügasid järgi, kui aru said, et ei jõua järgi, jätsid asja sinnapaika. siiamaani kadudeta.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Mär 31, 2005 12:32 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Sept 25, 2004 06:20
Postitusi: 156
Asukoht: Viljandimaa, Mõisaküla
Ega jah,alla 2cm ei soovitaks kokku panna suurtega,ja isegi siis võib kadusid ette tulla....mul barbused tegid ühele noorele platyle kambaka... :evil:

_________________
108 L,molly-2,kribensis-5,melanotaenia affinis,ancistrus,puffer-2,õunateod,elustaimed
60 L,corydoras paleatus-3,corydoras aeneus-2, platy-12,õunateod,elustaimed
38 L,tanichthys albonubes-4,OTO-3,elustaimed


Üles
 [ 7 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver