foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 2 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Reede Veebr 17, 2012 10:18 
Akvarist

Liitunud: Teisipäev Dets 27, 2011 03:52
Postitusi: 6
Asukoht: Tartu
Tere,

Ostsin mingi kaks kuud (veidi vähem) tagasi endale ühe isase gupi. Jube ilus teine. Alguses kõik hästi, kuid nüüd panen tähele, et teda nagu ei huvitaks enam emased. Ujub ringi sabauim lontis, ei aja emaseid taga ega vääna oma keha s kujuliseks. Teine gupi teeb kõike seda. Varem ta ikka huvitus, see pigem hiljtine nähtus. On kõik korras?

Mu teise isase gupi üks silm on teisest erinev. vasak silm normaalne, nagu teistelgi, seest must, ümbert hele. Parem on aga üleni must ja jätab seega sutsu suurema mulje. On see normaalne?

Ja viimaseks, mu kuskil kahe nädalased gupi pojad ilmutavad sabades musta värvi. Emased mõlemad punased. Sellel isasel kes paljuneda enam ei paista tahtvat, tal on veidi musta sabas. Teine isane üleni sinine. Võivad ju need pojad ka mujalt tulnud olla. EI ole samas musti gupisid näinud.

Ning mu emased on ostetud enne jõule, kuid ainult üks neist on paljunenud. On see ok?

Aitäh.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Veebr 17, 2012 03:27 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Apr 21, 2010 07:06
Postitusi: 424
Asukoht: Tallinn/Lasnamägi
Emased paljunevad alles siis kui nende arust kõik hästi, kui midagi ei meeldi ei paljune..Poegadel võivad mingite teiste isaste geenid olla.On küll olemas musti gupisid :D
Selle silma kohta ma midagi öelda ei oska..Kui aga isane hetkel emastest ei huvitu võib ta äkki ennast emaseks muutma..Nad ju võimelised selleks..Kuid arvan et ta võttis lihtsalt väikse puhkuse või on äkki haige.

_________________
60l ja 25l elussünnitajate ja muu floora/faunaga.


Üles
 [ 2 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver