foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 23 postitust ]  Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Jaan 24, 2005 09:38 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juul 05, 2004 02:00
Postitusi: 77
Asukoht: Jõhvi
täiesti mustad gupid on ka olemas

_________________
275 liitrne mollide ja platyde kodu
225 liitrine guppide akvaarium
225 liitrine mõõksabade akvaarium
veel coridorased,antsud,2 SAE-d ,1 betta ja õunateod


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Jaan 24, 2005 11:21 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Dets 04, 2004 01:38
Postitusi: 283
Pildid: 2
Asukoht: Harjumaa, Kehra
Ja meil selline imelik lugu....kaks emast mõõksaba juba üsna pikalt paksud olid. Ükspäev siis avastan, et üks emastest täiesti sale...no mõtlesin, et silmapete aga ei...tõepoolest pole maime, pole paksust :( Kuda see küll sedasi juhtuda sai, et ma mitte miskit tähele ei pannud. Äkki ta tõesti poegis öösel ja kõik pandi kohe nahka :shock: Igatahes väga imelik lugu. Teine mõõksaba on veel paks, püüan olukorda rohkem jälgida :|


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Jaan 24, 2005 12:00 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Nov 16, 2004 07:21
Postitusi: 87
Asukoht: Tallinn
kalasabake kirjutas:
Ja meil selline imelik lugu....kaks emast mõõksaba juba üsna pikalt paksud olid. Ükspäev siis avastan, et üks emastest täiesti sale...no mõtlesin, et silmapete aga ei...tõepoolest pole maime, pole paksust :( Kuda see küll sedasi juhtuda sai, et ma mitte miskit tähele ei pannud. Äkki ta tõesti poegis öösel ja kõik pandi kohe nahka :shock: Igatahes väga imelik lugu. Teine mõõksaba on veel paks, püüan olukorda rohkem jälgida :|

Olen kuulnud kui tahad poegi siis anna poegimise ajal rohkem süüa siis ei sööda poegi ära.Aga mitte liiga palju ,et see vett reostama hakkaks!

_________________
560l vajab taimestikku

170l 14,01,05 saab varsti uue ilme


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Jaan 24, 2005 02:55 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Nov 27, 2004 01:36
Postitusi: 879
Pildid: 5
Asukoht: Tartu
Kalasabake!
Vaata kes sul akvas ringi sibavad (barbused ja skalaarid), need ju pistavad kohe kõik maimud nahka ja nad on väga osavad maimukütid, eriti skalaarid. Näiteks looduses ongi skalaaride üheks peamiseks toiduks ka kalamaimud.

_________________
450, 240, 110, 2*54, 3*30 ja 20 liitrit.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Jaan 24, 2005 09:32 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Dets 04, 2004 01:38
Postitusi: 283
Pildid: 2
Asukoht: Harjumaa, Kehra
jahh, seda ma arvasingi, et niikuinii kõik nahka pistetud aga et kõik nii kähku käis, nii, et mina miskit tähele ei pannud, vat see oli üllatus :roll:


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Jaan 24, 2005 10:09 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Apr 06, 2004 11:02
Postitusi: 64
Asukoht: Saue
Minulgi on suutnud emane gupi kolm korda järjest maimud ilmale tuua siis, kui mind kodus pole. Ja hoolimata pidevalt kasvavast heinamaast akvas--pole seal mingit looduslikku valikut, kõik pistetakse nahka :(

Aga eile sain õigel ajal jaole--jälle aitas ennustada sünnitähtaega gupimaimude silmad, mis kolm päeva enne sündi läbi mammi naha kumasid. Nüüd olen 28 maimu õnnelik omanik. Nii nunnud, et söödaks ei raatsi teistele küll anda :D ja mida nendega pärast teha, seda ka veel ei tea :-k

_________________
150 l akva, kus elavad 4 skalaari, 4 kuldguraamit, 2 kohversäga ja 3 SAE-d ning 22 erinevat taime.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 25, 2005 01:43 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Nov 16, 2004 10:38
Postitusi: 140
Asukoht: Järvamaa
Minu gupimammid on korraliku 4-nädalase graafikuga.
Esimest korda sain juhuslikult jaole, kui üks emane sünnitas. See oli laupäev. Järgmised tited sündisid tal siis peaaegu kuu aja pärast reedel. Järgmised neljapäeval.
Iga pesakonda pole ma päästma hakanud, aga kui on soov maimud alles jätta, siis ma tean sünnituspäeva hommikul valvata ja paksukese purki pista. Kahe tunniga on tited purgis ja kui kohe mammit tagasi suurde akvasse ei pane, siis jälle kõhus. :lol: Kusjuures üks emane on ahnem, see sünnitab ja sööb vaheldumisi. Teine sünnitab ikka enne ära ja alles siis hakkab vaatama, kas midagi põske pista ka saaks (tegelikult pole vähemalt purgis oma lapsi söönud, aga jahtinud on küll).
Suures akvaariumis sünnitatud pojad süüakse küll nii kiiresti ära, et ühtegi neist ma ei näe, ainult emane on kõhn. Või näen skalaari kiiret sööstu, matsutamist ja ühe silmaga veepinna uurimist, et kas sinna äkki veel midagi maitsvat jäi.
Kahe emase tiinust jõuab niimoodi jälgida, aga kui gupisid palju, siis ilmselt mitte.

_________________
400 l platidoras costatus, thoracatum, SAE, kollane ancistrus, japonica krevett, kuhlii loach, molli, kuldguraam, gupi, skalaar, hemigrammus, õunateod, tornteod
180 l ancistrus, thoracatum, SAE, hiina vetikasööja, neolamprologus brichardi


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 25, 2005 04:57 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Dets 04, 2004 01:38
Postitusi: 283
Pildid: 2
Asukoht: Harjumaa, Kehra
küsin veel, et kui gupidel kuu aja pärast (ehk siis 4 nädalat)uued maimukesed sünnivad, kuda mõõksabadel on, kaua neil nö aega läheb?


Üles
 [ 23 postitust ]  Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver