foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 20 postitust ]  Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Veebr 01, 2005 11:26 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Jaan 30, 2005 02:24
Postitusi: 123
Asukoht: tallinn
vaatasin ma oma õlutsejat ja vaatasin oma teist emast kala, no mina küll aru saa neist täppidest millest räägiti :? vanem kala on keskelt matsakam küll, aga kust ma tean kui paks on rasekala :shock: võibolla oli eelmises kodus hea söögipeal :?: ja kui ta nüüd järsku rase on, miks ta siis kommikausis oma seltsilisega läbi sai :roll: nagu akvaariumi läksid kukkus ülbama ja aina enam ründab teisi, keski tohi tema nurka tulla. siin lugesin, et taimi vaja... OK liigutasin oma timi veidi ja tekitasin tema nurgast varjulisema olemise. kui ta nüüd ongi rase ja aimi tema ümber rohkem, kas siis on lootust, et ta pudeneb laiali?

tänan

_________________
vesilikud, õunteod


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Veebr 12, 2005 01:38 
Akvarist

Liitunud: Reede Jaan 07, 2005 06:38
Postitusi: 58
Asukoht: Laagri
Kui kaua peaks olema gupy pajad eraldatud teistest? Päev?
Ja mitu poega tavaliselt tuleb? Praeegu on tulnud 11 ja juba emane on ka kõhnem!
Ja kas see, et emane hakkas sitale võib tähendada, et poegimine on läbi?

_________________
25L 20 Gupyt 2 mõõksaba ja põhjakoristaja (liival ja kruusal).
112L käivitamisel.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Veebr 12, 2005 04:08 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Nov 27, 2004 01:36
Postitusi: 879
Pildid: 5
Asukoht: Tartu
Poegi tuleb teistest eraldi hoida nii kaua kui nad enam teistele kaladele suhu ei mahu. See on nagu loodusseadus, et kõik mis kaladele suhu mahub, see süüakse ära, kui võimalus avaneb. Kui akvaariumis on ainult eluspoegijad ega ole skalaare, guraamisid jms., siis võib proovida ka varem neid teistega kokku lasta, kuid see on riskantsem viis. Mida suurem emaskala, seda rohkem järglasi ka ilmale toob ja see, et kala kakale hakkas, ei tähenda, et rohkem poegi ei tule.

_________________
450, 240, 110, 2*54, 3*30 ja 20 liitrit.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Veebr 13, 2005 01:13 
Akvarist

Liitunud: Reede Jaan 07, 2005 06:38
Postitusi: 58
Asukoht: Laagri
Emane sai hakkama 18 pojaga! 2 läks aga vict tal suust läbi! :cry: Praegu on eraldi nõus mul 16 maimu, kes edukalt elanud öö üle!
Millal aga hakkavad maimud sööma? Ostsin TETRA maimu sööki! Ja palju neile anda tuleks? kas kehtib ka minutiseadus?

_________________
25L 20 Gupyt 2 mõõksaba ja põhjakoristaja (liival ja kruusal).
112L käivitamisel.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Veebr 14, 2005 12:39 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Jaan 30, 2005 02:24
Postitusi: 123
Asukoht: tallinn
olen nüüd targem. eelmises postituse juttuks olnud emane on tänaseks looja karjas, kuid sai siin vahepeal poest uus toodud ja oli teine igati matsakas ja kopsakas. ei ujunud ta ringi, ei ujunud üles alla. ainus mis viitas, et miskit teoksil oli meeletu isaste rünnak temale, juba eile õhtul isased tülitasid teda, ja täna oli puhta hullumaja. käisin kodust ära ja tagasi tulles oli 4 poja pinnal, kuni ma 4 kinni püüdsin, oli veel 5, seejärel võtsin kinni piiravad isased ja teise emas kala, sünnitaja jäi üksi. nagu poja välja tuli, keeras ema ringi ja AMPS.. hetkeks olen 17 poja kätte saanud ja elavad nad kapron köögisõelas, homme saavad omale nö. lasteaia. paar maimu peaks akvaariumis kuskil kah olema, kui nad söögiks pole saanud :roll:

tänan.

_________________
vesilikud, õunteod


Üles
 [ 20 postitust ]  Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver