foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 3 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juun 10, 2009 08:54 
Akvarist

Liitunud: Laupäev Apr 18, 2009 07:16
Postitusi: 185
Asukoht: Tallinn
:D Normaalne ,täna hommikul märkasin,et mõõgu on poeginud ,korjasin nii 7 tk akvast kokku ja panin maimulõksu teiste juurde ,mõne aja pärast märkasin ühte surnut väikest juba lõksus ja teist murdsid platyd ,üks oli peast haaranud ja teine sabast .Karm.mul oli nii 40 platy maimu hetkel maimu lõksus ja lisaks veel gupimaimud,vihastasin niivõrd sellise vaatepildi üle ,et valasin nad kõik ümber suurde akvasse .Maimud söövad maime ,eh ma ju tahtsin ilusamaid eksamplare hoida ,aga nüüd :cry: Kas maimuakvas oleks sama võinud juhtuda? Loodetavasti jäävad mõned siiski ellu seal suures ,suurte seas.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juun 10, 2009 09:26 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Jaan 27, 2008 05:51
Postitusi: 685
Pildid: 1
Asukoht: Rapla
Platy maimud on tõesti lihasööjad: mul läks ikka tükk aega enne kui aru sain kuhu kaovad Negro maimud maimu akvas! Ja siis nägin pealt: vaevalt 1cm murrab 0,5 cm`st. Ei edenenud mul gupikasvatus kuni platy maimud akvas olid, nüüd neid kubiseb lausa ja teine mure - kuhu panna!
Kui platy`t lähedalt vaadata, siis suu on tal enese kohta ikka suur küll!

_________________
250l, 60l, 54l


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juun 10, 2009 09:36 
Akvarist

Liitunud: Laupäev Apr 18, 2009 07:16
Postitusi: 185
Asukoht: Tallinn
Mis huvitav ,et suurematele gupimaimudele nad liiga ei teinud.Ja platy jälle paks ,varsti uut laari oodata.Mõte on jätta üldse see sajane akva maimudele ja muretseda kuskil 300 liitrine tegijatele :)


Üles
 [ 3 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver