foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 5 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Laupäev Mär 21, 2009 10:03 
Akvarist

Liitunud: Pühapäev Veebr 22, 2009 08:43
Postitusi: 5
Asukoht: Põlva
Emane molly juba kuu aega paksuke, täna hommikul siis avastasin, et isane tal "augu" juures passib. Sealt august isegi väljus midagi valget, mille isane kohe ära sõi. Kas aitab, kui emane mõneks ajaks maimupuuri panna üksinda? Sest ükskõik kuhu ta varjuda ka üritaks, on isane tal kohe taga ja passib saba all....


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mär 21, 2009 10:30 
Akvarist

Liitunud: Pühapäev Veebr 22, 2009 08:43
Postitusi: 5
Asukoht: Põlva
Ja selle unustasin lisamata, et see täpp tal pärakuuime juures on suur ja valge.. Lugesin siit, et see täpp must on, meil on aga suur ja valge...


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mär 21, 2009 11:38 
Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Sept 23, 2005 04:43
Postitusi: 1165
Pildid: 6
Asukoht: Kuressaare
Kui emane on tiine ja hakkab kohe kohe poegima, pane ta maimulõksu.

Kui emane molly on sul ainuke akvaariumis, st teisi emaseid ei ole, siis soovitan vähemalt kaks-kolm veel juurde võtta. Isased on juba kord sellised, et pööravad emastele rohkem tähelepanu. Et seda tähelepanu hajutada, ongi vajalik pidada ühte isast koos kolme-nelja emasega. Vastasel juhul võib isane üksiku emase lihtsalt niivõrd ära kurnata, et viimane lihtsalt hukkub.

_________________
240L, Molly'd, Neoonid, Rasboorad, Ludwigia Repens , Crypt. Wendtii 'Mi Oya', Anubia Barteri


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Apr 01, 2009 09:09 
Akvarist

Liitunud: Pühapäev Veebr 22, 2009 08:43
Postitusi: 5
Asukoht: Põlva
Tegin pilte emasest ja isasest... No ei tule neid poegi kuskilt.. On ta yldse tiine v olen ma millestki väga valesti aru saanud :D


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Apr 02, 2009 12:41 
Akvarist

Liitunud: Kolmapäev Jaan 14, 2009 02:54
Postitusi: 131
Asukoht: Tallinn
Mul oli enamvähem sama lugu oma musta molly paariga. Mulle ei tundu, et isane liiga palju pinda käiks, vähemalt mitte nii pinevalt kui isane platy oma lemmikut kiusas ja igal juhul näib emane tema tähelepanu nautivat.

Igaks juhuks eraldasin emase maimulõksu kui hindasin, et ta tiinus viimasel piiril oli. Jätsin sinna sünnituslõksu eraldaja panemata, et teda mitte veelgi enam häirida, osavamad maimud saavad vähemalt shansi peitu pugeda. Midagi tal sealt tagant välja tuli aga maimusid pole näha, võimalik et sai liiga vara. See on juba teine või isegi kolmas nurjunud kandmine tal, ehk läheb järgmine kord paremini.

_________________
Akvaariumid: 54l + 60l + 200l
Kalad: 3x gupi, 6x platy, 2x molly, 5x neoon, 5x mini corydoras, 1x ancistrus, 3xSAE, 3x Botia, 2x marmor-guraami
Muud: õunateod ja 10 sorti veetaimi


Üles
 [ 5 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver