foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 12 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: gupi maimud !
PostitusPostitatud: Laupäev Mär 14, 2009 07:08 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Veebr 26, 2009 08:43
Postitusi: 31
Asukoht: Peetri
mul on siis emne gupi tiine ja ma eile õhtul arvasin et äkki ta öösel poegib ja panin emase gupi( ühe karbi sisse kuhu saab panna aluse ja kui gupi maimud tulevad siis nad ujuvad sinna alla kuhu ema ei pääse). noh ja siis täna hommikul 14.03.09 olid gupi maimud seal sees 7 tükki eemaldasin emase kohe ära . noh ja siis emane poegis suures akvas veel edasi aga väga harva tulid maimud. nüüdseks on mul juba 12 maimu kokku korjatud . aga siis mure et mis teha et need gupid ellu jääksid mul kunagi olid gupid ja neil tulid maimud ja siis need maimud elasid ca.10 päeva ja siis surid kohe ära kõik korraga mai taha et nii jälle juhtuks :(


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mär 14, 2009 11:03 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 24, 2009 11:35
Postitusi: 1208
Pildid: 6
Asukoht: Loo,tel.53 002 110
Toitma pead neid kah ikka,millest nad sul seal karbis huvitav elavad siis? :lol:
Ainult et toidu pead hästi peeneks tegema...ja üleüldse-kasuta veits otsingut,siin nendest gupidest ja nende poegimisest-poegadest küll ja küll räägitud :!:

_________________
600l röövikutega
Naksikoerad taksid ehk õige nimega Maks ja Moorits...


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mär 14, 2009 11:12 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Veebr 07, 2009 05:17
Postitusi: 126
Asukoht: Tõrva
rohkem ei tohiks poegi tulla,üle 12 poja gupid ei sünnita.pojad pane kasvõi kaussi ajutiselt,aga muidu vajavad nad ka ruumi,et kasvada.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Mär 15, 2009 09:41 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 24, 2009 11:35
Postitusi: 1208
Pildid: 6
Asukoht: Loo,tel.53 002 110
Gristel kirjutas:
rohkem ei tohiks poegi tulla,üle 12 poja gupid ei sünnita...


nalja kah,eksole :lol:
Mitut gupit oled näind-pidanud et sellist juttu räägid?
Minu gupi poegis ja poegi oli kõvasti üle 20-e,tpea 30 vist,aga ei jõudnud neid lugeda,kuna vanemad panid ise mingi osa nahka jne...

_________________
600l röövikutega
Naksikoerad taksid ehk õige nimega Maks ja Moorits...


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Mär 15, 2009 11:04 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Veebr 07, 2009 05:17
Postitusi: 126
Asukoht: Tõrva
Mitmeid gupisid olen pidanud ja kõik pojad on terved.
See oli minu arvamus, tõsi seda ma ei maininud, et mul oli väike akvaarium, sest see sõltub ka akvaariumi suurusest. selle asemel, et nii lapsikult käituda, peaksid õppima viisakamlt suhtlema.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Mär 15, 2009 11:54 
Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Sept 23, 2005 04:43
Postitusi: 1165
Pildid: 6
Asukoht: Kuressaare
12 teooria ei pea paika ja ei ole seotud akvaariumi suurusega. Täiskasvanud Guppy võib sünnitada vabalt 40 ja rohkem poega. Mida vanem seda rohkem. Paraku kaasneb aga rohkusega ka poegade, kui nii võib väljenduda, kvaliteet(immuunsüsteem on nõrk, väärastumine jne).

Karpi ei tohi poegi mingil juhul jätta, sest vesi rikneb seal, temperatuur langeb ja surm on paratamatu. Parem pane oma akvaariumisse selliseid taimi, mis moodustavad põõsa, et maimud saaksid vajadusel sinna peituda. Siis ehk jäävad osa ellu.

Vaidlusteks palun kasutage Privaat Sõnumeid. Mis eeskuju me anname praegu 11 aastasele akvaristile!

_________________
240L, Molly'd, Neoonid, Rasboorad, Ludwigia Repens , Crypt. Wendtii 'Mi Oya', Anubia Barteri


Viimati muutis Pets, Pühapäev Mär 15, 2009 06:09, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Mär 15, 2009 02:30 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Veebr 26, 2009 08:43
Postitusi: 31
Asukoht: Peetri
täna hommikul 15.03.09 vaatasin akvasse ja nägin maime ringi ujumas noh et gupi ema oli vist enamus ära söönud aga praegu ujuvad ca.11-13 maimu ,mille ta oli jälle öösel (sünnitanud) ilusti akvas ringi vahepeal näen ka kuidas ema osad maimud nahka pistab :? maimud ujuvad teisete maimude juures kes on ühe karbi sees need kelle ma kinni püüdsin . Rohkem kalu sinna karbis sisse ei mahu kardan et neile jääb liiga vähe ruumi . Hetkel on kõik korras kuid muretsen siis kui gupiema kõik maimud ära sööb :(


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Mär 15, 2009 02:49 
Akvarist

Liitunud: Teisipäev Jaan 20, 2009 10:49
Postitusi: 7
Asukoht: Tallinn Lasnamäe
Mul tulid ka guppy pojad ja filter tõmbas need endasse ise märkasin seda hiljem. 7 guppy poega oli filtris ja siiamaani elavad.

_________________
20l teod ja erinevad taimed.
117,6l 4 neooni, 2 mõõksaba, 9 mollyt, 2antsu, 2 põhjakoristajat, teod ja taimed
73l akva aga vägagi tühi uusi elukaid sisse vaja!


Üles
 Teema pealkiri: gupi maimude toit
PostitusPostitatud: Reede Mär 20, 2009 04:44 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Veebr 21, 2009 02:31
Postitusi: 144
Asukoht: tallinn
kui kunagi iidsel ajal ja väga ammu :lol: oli mul mull gupidega ja mingit peent helvestoitu ei näinud veel uneski siis lubati toita gupibeebisid ka :shock: keedetud munakollase ja toore liha kaapega- ellu jäid ja kasvasid :idea: :!:


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mär 20, 2009 07:02 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 08, 2005 06:26
Postitusi: 3519
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Sellist toitu on tõesti kaladele antud kuid ettevaatust-- läheb väga kergesti roiskuma ning rikub vee. Kõik jäägid peab kohe ära koristama.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mär 20, 2009 10:14 
Akvarist

Liitunud: Esmaspäev Juun 30, 2008 12:53
Postitusi: 7
Asukoht: Tartu, Tammelinn
Soovitan suurt kahva - enda äraproovitud meetod. Kahva saad ilusti akvaariumi äärtele sättida, vajadusel ajutiselt kleeplindiga kinnitada. Vesi käbi läbi, aga enamus kalad neid sealt kätte ei saa. (Oletades, muidugi, et akvaariumis ei ole skalaare või suuremaid kõvemahambulisi kiskjaid).

Toiduks kõlbab väga hästi peenestatud tavaline helvestoit.

_________________
Kolm on kohtu seadus.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mär 28, 2009 12:24 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Mär 15, 2008 08:06
Postitusi: 41
Asukoht: Lilli-Anne, Võrumaa
Hiljaaegu sai mu 65L kastis gupiema umbes 15 maimu, aga kuna neil on v6imalus vajadusel pugeda taimedesse v6i p6hja kivide vahele, ei saanud neid keegi nahka pista. Toidan maime tavalise, peeneks h66rutud helvestoiduga, nyyd nad suudavad juba ka salatit nokkida.
Ning gupiema ise j2i k6veraks ning r2balaks, k6hnus ning ma saatsin ta Igavestesse Akvaariumidesse. Nyyd on vaja hakata karjale gupimaimudele kodu otsima:)

_________________
isetehtud 65L: taimed, mõõksabad, kiiversägad, antsud


Üles
 [ 12 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver