foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 3 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Neljapäev Veebr 19, 2009 08:10 
Akvarist

Liitunud: Reede Aug 22, 2008 02:27
Postitusi: 230
Asukoht: Tartu
Ma tahtsin küsida , et mul on tunne , et varsti on guppipoegi tulemas , aga kui aus olla , tean et nad hirmus suured poegijad , ja poegi pole kuskile panna. tahtsin küsida , kes guppipoegi söövad kaladest ?? jes sobiks minu akvasse elama ka , (corydorased ka minul)


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Veebr 19, 2009 08:24 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 08, 2005 06:26
Postitusi: 3519
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Gupimamma pistab oma maimusid isukalt. Kui neil kuhugi peituda pole, jääb üsna vähe alles.
Teised kalad söövad samuti, peaasi et maim suhu mahub. Scalared on muidugi eriti suured röövlid kuid sinu akva jaoks vast liiga suured, eluruumi jääb väheks.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Veebr 21, 2009 10:21 
Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Sept 23, 2005 04:43
Postitusi: 1165
Pildid: 6
Asukoht: Kuressaare
Mis pealkiri see selline on? Kas tõesti on raske midagi informatiivsemat kirjutada, nt "Palun abi Gupy poegade kohta!"

See vana pealkiri "abi !!?!" tekitab kohe tuhandeid küsimusi, Kas oleks vaja puid lõhkuda, Kas oleks vaja lund koristada, Kas kukkusid kuskil ja üles vaja aidata, Kas akvaariumiga juhtus midagi või võeti vesi ära.

Ole hea, tulevikus püüa oma teema pealkirjad teha rohkem informatiivsemaks, et sealt oleks võimalik veidikenegi teema sisu välja lugeda!

_________________
240L, Molly'd, Neoonid, Rasboorad, Ludwigia Repens , Crypt. Wendtii 'Mi Oya', Anubia Barteri


Üles
 [ 3 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver