foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 10 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Guppyde nö. pulmatants
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mär 10, 2008 12:27 
Akvarist

Liitunud: Neljapäev Mär 06, 2008 12:51
Postitusi: 179
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn,Mustamäe
Minu isane ajas seljauime turri,liikus vahetevahel külg ees :lol: ,väristas ennast ja vahetpidamata toppis oma ninia emase guppy kõhu alla,kui emane välja ei teinud,käis isane korraks oma peegelpildiga võitlemas ja siis kordas eelmist kava :lol: .
loodan,et kellelgi on kasu sellest oma Guppyde veidrale käitumisele põhjuse leidmisest.
Kui kellelgi kurameerivad nad teisiti,loeks sellest huviga :idea:


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mär 10, 2008 03:22 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Mär 03, 2007 09:41
Postitusi: 77
Asukoht: Valga maakond Helme vald
mul tõmblevad ka isased nii ja siis ajavad emast taga. emane vahel siis puhkab "jalga" seal pumba all.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Apr 24, 2009 10:20 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Veebr 07, 2009 03:18
Postitusi: 98
Asukoht: Läänemaa / Virtsu
minu isane guppy ujub tagurpidi ja teeb igasuguseid vigureid ta on alles üks päev akvas olnud .

Kas see on võimalik et ma sain poest raseda guppy?


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Apr 24, 2009 10:30 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Nov 16, 2008 02:51
Postitusi: 470
Asukoht: Tartu
Väga võimalik, mina sain ka esimesel korral raseda guppy. Järgmine päev olid pojad käes :D

_________________
125l - 1x harjasnina, 1x õunatigu, 6x molly, 1x isane betta, 3x emane betta


Üles
 Teema pealkiri: Re: Guppyde nö. pulmatants
PostitusPostitatud: Laupäev Apr 25, 2009 01:18 
Akvarist

Liitunud: Kolmapäev Jaan 14, 2009 02:54
Postitusi: 131
Asukoht: Tallinn
allu1 kirjutas:
Minu isane ajas seljauime turri,liikus vahetevahel külg ees :lol: ,väristas ennast ja vahetpidamata toppis oma ninia emase guppy kõhu alla,kui emane välja ei teinud,käis isane korraks oma peegelpildiga võitlemas ja siis kordas eelmist kava :lol: .
loodan,et kellelgi on kasu sellest oma Guppyde veidrale käitumisele põhjuse leidmisest.
Kui kellelgi kurameerivad nad teisiti,loeks sellest huviga :idea:


Niimoodi neil need asjad käivadki aga lisaks sellele üritab mu isane gupi vahelduseks ka endast tunduvalt suurematele platy-dele ligi ajada, sealjuures isaste ja emaste vahel vahet tegemata.

Heilu kirjutas:
Kas see on võimalik et ma sain poest raseda guppy?


Selles ei oleks mitte midagi imelikku juhul kui poes emaseid ja isaseid lahus ei hoita. Lisaks sellele võivad emased elussünnitajad veel paari-kolme kuu jooksul veel mitu hmm ... pesakonda ilmale tuua ilma ilma isasega kohtumata.

_________________
Akvaariumid: 54l + 60l + 200l
Kalad: 3x gupi, 6x platy, 2x molly, 5x neoon, 5x mini corydoras, 1x ancistrus, 3xSAE, 3x Botia, 2x marmor-guraami
Muud: õunateod ja 10 sorti veetaimi


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mai 01, 2009 11:02 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Nov 15, 2003 05:38
Postitusi: 462
Asukoht: Tallinn
Mul oli Ülemiste keskuse zoopoega kurb lugu: ostsin sealt paar värvilist gupit vere segamiseks ja kaks musta-oranžikirjut mollit ka. Sain kaasavaraks miski parasiidi, mis mul endiste emaste gupidega puhta vuugi tegi ja harvendas tublisti teisi kalu ka. Üks Ülemistelt ostetud isane elas üle ja hakkas isast kirjut mollit pedereerima. Sain küll kaasfoorumlaselt lisagupisid ja ostsin veel Lauteri tänavalt paar tükki juurde, tõin pruute ja puha - aga see Ülemistelt ostetu ikka pedereerib isase molli kallal ja saab regulaarselt peksa. Ei tea, kas kaubanduskeskuse kallutatus mõjus talle nõnda? (Ü-tähte imiteeriv installatsioon on nagu kaks embavat meeste tualeti embleemi, vikerkaarelipud lehvivad ja puha...)


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Jaan 07, 2010 03:02 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Jaan 04, 2010 12:18
Postitusi: 92
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn, kesklinn
See on gupide puhul täiesti tavaline käitumine. Sellega nad ennast päevad läbi lõbustavadki :) Vt siit:



Pilt


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Veebr 28, 2010 02:06 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Dets 30, 2009 10:31
Postitusi: 5
Asukoht: valgamaa
Heilu kirjutas:
minu isane guppy ujub tagurpidi ja teeb igasuguseid vigureid ta on alles üks päev akvas olnud .

Kas see on võimalik et ma sain poest raseda guppy?

Jah, on küll,mul just juhtus nii,et kaladega koju jõudes oli juba 1maimuke kotis ja hommikuks oli veel 6 juurde siginenud,nii et 2 ostsin ja 9 sain :lol: Kaup kasudega :wink:


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Juul 23, 2010 08:42 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Okt 04, 2008 04:08
Postitusi: 179
Asukoht: Tallinn, Eesti
Just sain 4 gupit vanaemalt. 2 isast ja 2 emast. Juba harjunud ja isased ajavad koguaeg emaseid või oma peegelpilte taga. Suurem isane väristab end pidevalt, juba kartsin et midagi lahti :D
(akvaarium 112 L)

_________________
112 L
gupid (c.a 9)
2 mollit


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mär 12, 2011 11:02 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Veebr 14, 2011 10:35
Postitusi: 145
Asukoht: Saaremaa,Kuressaare
Minul täpselt sama asi ,et isane nagu läheb emase ette ja ajab uimed kuidagi püsti ja hakkab tagasi poole vibreerima või nagu tantsima ja seda on juhtunud juba mitu korda. :D Ootan meelsasti poegi!


Üles
 [ 10 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver