foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 3 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Ei oska midagi teha.
PostitusPostitatud: Laupäev Dets 15, 2007 10:00 
Akvarist

Liitunud: Reede Aug 24, 2007 02:15
Postitusi: 1
Asukoht: Tartu
Sain sünnipäevaks 2 gupit , 1 isane , 1 emane.
Emasel tulid peagi lapsed, neid oli u. 10 , paari päeva tagant jäi neid vähemaks ja tõstsin maimud eraldi.
Maime tuli juurde, surid ära, jälle tuli juurde ja jälle surid mõned ära..
Ei teagi, mis põhjusel nad ära surid kuid igatahes on alles nüüd 3 poega. Need on eraldi.
Üks pisike on küllaltki suur.. Nägin ükspäev kuidas ta teisi maime taga ajas ja neid suust sisse üritas ajada, kuigi ei mahtund. :roll:
Tõstsin ta suurte juurde, kus nüüdseks on 2 emast ja 2 isast ( need olen juurde ostnud, ükski pole suureks kasvanud) emased hakkasid kohe teda taga ajama ja nii paningi ta tagasi väikeste juurde.
Kui suurte akvaariumis on 4 kala , pole ma järeltulijaid väga kaua aega näinud. Ükspäev vaatasin , et on kaks poega , tõin sõela ja oli juba 1 järel ning toda ajas ka emane taga.
Isiklikult endal pole varem kalu olnud ja ei kujuta ettegi , miks emased neid söövad , süüa saavad nad hästi ja varjumiskoht on ka.
Loomapoes imestas müüa sellise jutu peale ja ei osanud midagi öelda.(veel juurde öeldes on esimene emane, kelle sain alguses on kuidagi väga suur, gupide kohta küll.. teise emasega võrreldes on vahe väga suur )
Äkki saate aidata ? :)


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Dets 15, 2007 10:18 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Juul 17, 2007 12:36
Postitusi: 180
Asukoht: Raplamaa
See, et vanad gupid omaenese järeltulijaid söövad, on täiesti tavaline nähtus ehk looduslik valik! Maimude suremise koha pealt ei oska küll kommenteerida. Sinu asemel ma eriti ei muretseks, küllap tuleb Sul mõne aja pärast neid gupimaime sellisel hulgal, et hoopis nendest lahtisaamisega tekib probleeme :wink:

_________________
110 Juwel Rekord, 3x18w, ancistrus, 2*marmorguraami, neoonid, mollyd, SAE, elustaimede džungel


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Dets 16, 2007 02:57 
Akvarist

Liitunud: Pühapäev Okt 17, 2004 12:05
Postitusi: 52
Asukoht: Lääne-Virumaa metsades ja Stockholm
Mina ka gupisid välja ei püüa.Populatsiooni eest hoolitsevad mul terneetsiad ja rasboorad. Tugevam jääb ellu


Üles
 [ 3 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver