foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 141 postitust ]  Eelmine  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Dets 08, 2008 05:09 
Akvarist

Liitunud: Reede Aug 22, 2008 02:27
Postitusi: 230
Asukoht: Tartu
Tere ! Mina olen siis Elis . vanus näete vasakul pool :)
Tegelen akvaristikaga 2008-aasta augustist u . Hetkel on elanikesks gupid üks väike plati ja 2 coridorast. Purk siis on 22l aga jõuludeks kavatseme u 50 liitrise hankida endale Taimed ka loomulikult on .. olestak kasvõi 500 liitrise aga ruumi napib .. ja noh väga tark ei ole selles akvaristikas ja nuh selle poole aasstaga juba meeletul hulgal sabalisi surnud :(

Edu! \:D/


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Dets 09, 2008 05:01 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Okt 04, 2008 04:08
Postitusi: 179
Asukoht: Tallinn, Eesti
olen Annabel 13.a.. Tegelen akvaristikaga alates 2008 augustist kui sain kolm loorsaba sünnipäevaks. Algul olid nad 18,5L mullis aga nüüd 40L kandilises akvas. Pole eriti teadmisi selles vallas.... Ma pole varem kalu pidanud, aga olen näinud kui vanaema oma akvaga tegeles... Varem pole eriti akvaristikast huvitunud.Loodan kunagi hiljem kui mul piisavalt teadmisi ja kogemusi akvaristikas asutada mereakvaariumi :D

_________________
112 L
gupid (c.a 9)
2 mollit


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Dets 25, 2008 07:05 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Dets 20, 2008 09:56
Postitusi: 32
Asukoht: Viljandi
Tere ka minu poolt, olen suhteliselt võhik alles. Vanal vene ajal sai peetud akvaariumi(vist oli 40 L), polnud soojendust, valguseks laualamp- palju kalu läks paradiisi, kuni lõpuks oli üx röövkala(nime muidugi ei tea), aga kuna läksin teise linna õppima, siis tuli ka tema ära anda.
Ja nüüd siis pea 20 aastat hiljem , tuli taas meeletu huvi kalade vastu. Kuna rahalised võimalused polnud kuigi suured, siis sai 54L kast muretsetud. Praegu elanikeks siis platyd, neoonid, corydorased ja 1 õunatigu. Kast käinud 1 kuu.


Üles
 Teema pealkiri: Tere
PostitusPostitatud: Pühapäev Veebr 01, 2009 02:46 
Akvarist

Liitunud: Reede Jaan 30, 2009 01:31
Postitusi: 4
Asukoht: valgamaa
Mina olen Marek,elan valgamaal . Eelmisest suvest saati gupid,purk ainult 24l plaanin suuremat kleepida. 8)


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Veebr 16, 2009 05:35 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Nov 16, 2008 02:51
Postitusi: 470
Asukoht: Tartu
Olen Liisa, elan Tartus :). Vanust näeb vasakult poolt, aga kuna see iga aasta muutub , siis ütlen et hetkel olen 14.
Akvaarium on 120 liitrit, elanikeks 2 ancistrust, 2 õunatigu, 2 gupyt, 4 krevetti ja 1 torntigu :)

_________________
125l - 1x harjasnina, 1x õunatigu, 6x molly, 1x isane betta, 3x emane betta


Viimati muutis Pisi-Gupi, Reede Nov 27, 2009 10:31, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Veebr 18, 2009 06:27 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Veebr 15, 2009 08:22
Postitusi: 18
Asukoht: Saaremaa
Olen Kati. Elan Saaremaal. Mulle meeldib ratsutada. Kaladega olen tegelenud umbes nädal (mitte just eriti kaua). Saan varsti ka suurema akva. Hetkel on mul ainult 6 gupyt.

_________________
Teadmata hulgal gupisi ja kaks leopard daniot.
70 L pesakast.
Hetkel uusi elukaid pole :)
+kaks uut gupit, poest ostetud+
+kollane ja oranz gupi+


Üles
 Teema pealkiri: :)
PostitusPostitatud: Kolmapäev Veebr 18, 2009 06:51 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Jaan 02, 2009 09:54
Postitusi: 144
Asukoht: rakvere
olen Gerly 13.a.. Tegelen akvaristikaga alates 2008 detsembrist kui sain 2 gupyt. Algul olid nad 15L agvas aga nüüd 40L agvas. Mul lihtsalt tekkis huvi kalade vastu ja käisin emale nii kaua pinda kui lubas osta gupyd. :D
Nüüdseks on agvas 4 suurt gupyt ja väiksed. Ning on ka põhjakoristaja ja 2 kirsskrevetti. :D Olen praegusega rahul aga tahaks 250l agvat.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mär 13, 2009 10:55 
Akvarist

Liitunud: Reede Mär 13, 2009 10:19
Postitusi: 5
Asukoht: Soome
Tere! Olen Noora (19a.) ja elan Soomes, Karkkilas. Siia eksisin täna sest mul on vaja 380 liitrisessa akvaariumisse filterid (oleks kellelgil myya? :D ). Nyyd mul on siis 140 liitrine kus on ainult 6 neooni. Neoonid ma vahetan yhe pere tuttavaga ära ja saan endale 4 kuldkala. Kuldkalad saavad siis selle 380 liitrise endale :)

_________________
140+380


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Apr 24, 2009 02:57 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Veebr 21, 2009 02:31
Postitusi: 144
Asukoht: tallinn
tere, kulla kalahuvilised, minu nimi on Krista- minu huvi kalade vastu sai alguse eelmise aasta detsembris kui minu kallis teinepool tõi mulle värsket kala, ikka nii värsket et alles siputas :lol: . Naljaviluks sai mõned 3l purki torgatud ja kelledest hommikuks oli elavate kirjas vaid üks ja veel lõunakski ja veel järgmiselgi hommikul :roll:. No mangusin siis oma sugulaselt 15 l suure purgi, kablutasin Laguuni ja ostsin nii kompressori koos sinna juurde kuuluvaga, nii kunsttaimed kui filtri kui ka toitu :roll: :lol:. Nii et mu tasuta saadud kala läks mulle maksma, n.ö.- varanduse :lol: . Elas mul see merekalake(ca 5 cm) pea poolteist kuud, muudkui aga vahetasin vett ja toitsin. Ühel päeval aga paistis päike peale ja vesi ilmselt soojenes üle ning seega mu kalasaaga selleks korraks ka lõppes :cry: . Kahju oli...Niisiis- kuna kõik algaja atribuudid olid soetatud ja egas heal asjal seisma tohi lasta jääda, sain headelt inimestelt 30 l stagna aegse hea klaaskasti, kraapisin roostes raami puhtaks ja lasin Hammeriga üle- peris kena sai, siis poest kruusa ja mere äärest kivi ja kaks kuldkala Kalakesest...tehtud...hakkasin kylastama akvaristi foorumit ja tekkis kohe tahtmine uus akva osta, tegin endale varajase emadepäeva kingituse-seekord 54l Juwel ja kolisin oma sõbrakesed uude koju- siiani rahul :lol: . Aga süües kasvab isu ja juba hiilin suuremat :lol: :wink:. Edu kõigile ja päikest 8)

_________________
80 l- 5 kukekest, 3 vetikasööjat, õunakad, 126l Tetratec- peategelased- kaks täitmatut kuldset, mõned sehkendavad antsukad, õunakad, natuke rohelust -sõbralik seltskond hea söögiisu ja rahumeelse olekuga


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juun 03, 2009 12:45 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mär 06, 2007 05:12
Postitusi: 119
Asukoht: Viljandi
Minu kalapande sai suure täienduse. Eile käisime järel ja saime ühe suuuuuuuure šubunkini võrra rikkamaks. Kala tundub olevat emane ja on umbes 25 cm pikk. Mina pole enne näinud nii suurt kuldkala, kes on tavalises koduakvaariumis selliseks kasvanud. Tore leid.
Pilt
Pilt


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Juun 16, 2009 12:04 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Juun 17, 2008 08:49
Postitusi: 61
Asukoht: läänemaa
Oi kui lahe kalake sul! :D


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Juul 19, 2009 10:15 
Akvarist

Liitunud: Kolmapäev Juun 24, 2009 05:14
Postitusi: 73
Asukoht: Tartu
Nimeks siis Kevin, vanust 19 ja alustasin juuni keskpaigas 25l akvaariumiga :)

Kalaks ujub sees ringi isane sinine Betta keda võib ka albumist näha.
Uue koolihooaja alguses plaanis soetada 80-100l akva, et juba tõsisemalt kõike rohelust ja kalu nautida :D


Üles
 Teema pealkiri: tere tere
PostitusPostitatud: Reede Juul 24, 2009 10:32 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Mai 04, 2009 09:36
Postitusi: 148
Pildid: 4
Asukoht: kohila/tallinn
Nimi siis martin ja akvandusega tegelenud ca 1a. alustasun 60L mille sain naabrimehe käest kuna tal kadus huvi asja vastu. koos akvaga siis ka üks kuldkala. sai neid sinna kohe kaks juurde ostetud :D . Peagi ka kaks antsu kes praeguseks on õnnelikud poja vanemad.

see siis selleks ...
30-daks sünnipäevaks sain piisavalt raha, et osta endale suurem akva. õnnestus saada soodne diil ja äkki avastasin, et olen 770l võrra rikkam.
selle akvaga sain kaasa ka hulga kalu.. olen ka hulga sinna juba juurde muretsenud 8)

pildid kaladest kes siiamaani on kaamerasilma ette soostunud jääma...

http://album.ee/archdevil
sedaviisi siis...

olge siis pingul kõik ja ärge jooge vett.. kalad seksivad selles...

martin

_________________
130L
25L


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Juul 24, 2009 11:54 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 24, 2009 11:35
Postitusi: 1208
Pildid: 6
Asukoht: Loo,tel.53 002 110
vau...väga ilus värk :!:

_________________
600l röövikutega
Naksikoerad taksid ehk õige nimega Maks ja Moorits...


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Jaan 10, 2010 09:04 
Akvarist

Liitunud: Pühapäev Jaan 27, 2008 12:38
Postitusi: 12
Asukoht: Tartu
Hei :)
Tühja sest pärisnimest, internetis figureerin erinevates foorumites aya'na, siin siis väike tuletis sellest. Hetkel 38 aastane ja elu ja ametiga kõrvuni lemmikloomanduses.

Üsna pika aja oma elust teadsin täpselt, et pidada võib erinevaid närilisi ja/või koeri-kasse-linde, aga akvaariumi kindlasti mitte. Sest kalu ei saa silitada ja sülle võtta, kui neil peaks millegipärast paha olema :lol:
Umbes-täpselt kaks aastat tagasi torkas elu(õigemini töö) ise mu jõuga akvaristikasse ja kuna mulle on meeldinud teada, millega tegelen, hakkasin ennast tasapisi täiendama. Praeguseks olen tõenäoliselt jõudnud tumerohelise algaja tasemelt helerohelise algaja tasemele :idea:

Mõnda aega suutsin koduse akva mõtetele vastu panna, aga siis tuli sünnipäev ja kõik tahtsid teada, mida kingiks tuua...
Kingitud raha eest soetasin 125l Juweli ja sinna tõin elama kolm kodulooma:

Geophagus Rio aka Boss
Hypancistrus sp. L333 aka Triibu
Peckoltia oligospila L6 aka Täpi

Loodetavasti püsib see seltskond veel kaua. Kõne all oli ka ancu nimetamine Täpiks ja Peckoltia ristimine Triibuks("noh, et kõik oleks kena ja selge ja konkreetne" :wink: ), aga see plaan jäi millegipärast sinnapaika.
Taimi on praegu vähevõitu, aga loodan Vallisneria americanale ja ühele tundmata Cryptocorynele tasapisi lisa muretseda.

Pilte praegu pole, kui hakkan kunagi fotokaga paremini läbi saama, siis tuleb.


Üles
 [ 141 postitust ]  Eelmine  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver