foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 1 postitus ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Ahven (Perca fluviatilis)
PostitusPostitatud: Teisipäev Apr 27, 2021 08:55 
Akvarist

Liitunud: Teisipäev Apr 27, 2021 08:14
Postitusi: 1
Tervist kõigile!

Olen uus kasutaja siin foorumis ja räägin seega veidi tausta.
Sai kunagi akvaariumi peetud kuid ca 15-aastat pole asjaga kokku puutunud.
Juhuste kokku sattumisel on mul nüüd ca aasta garaažis 1000-liitrine akvaarium,
mis on umbes 60% ulatuses veega täidetud ( rohkem ei julge lasta ning pole vajadustki).
Pikkust akvaariumil 2 m, sügavus 50cm ja veetaseme kõrgus 60cm.
Põhjas on mul peenike liiv ,filtriks JBL CristalProfi e1502 greenline, mullitaja marki ei oska öelda.
Kuna olen kirglik kalamees siis sees elavad kodumaised liigid: 4 kokre, linaskid, jõevähid, väike roosärg, kaks kohalikku veetigu ning ahvenad. Suurused on sellised neil, et ülerahvastatust ei paista olema ja oma vahel saavad kenasti läbi. Vett kontrollin JBl ribatestidega (jah, tean ei ole täpsed),
ning haigused pole kummitanud ja kadusid on olnud vaid 1 särg. Ahvenaid toidan väikeste maimude
ning vihamussidega.

Nii palju taustast. Ahvenad kurivaimud on mul kudema hakanud ja marja terade sees on juba
näha terakeste liikumine. Marja tõstsin igaksjuhuks kohalikust poest ostetud marliga ükbritsetud kasti
sisse mis on sealsamas akvaariumis. Juhul kui maimud peakski välja arenema, tellisin igaksjuhuks Kalakese poest :JBL Artemio Set koos JBl Artemio Mixiga arteemi ksvatamiseks ja veel JBL Novotom Artemia. On kellelgi kogemuse hariliku ahvena maimude kasvatamisega?


Üles
 [ 1 postitus ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver