foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 13 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Pühapäev Mär 31, 2013 12:20 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Aug 04, 2012 02:29
Postitusi: 46
Pildid: 0
Asukoht: Lääne-virumaa
Tere...olen algne kuldkalade pidaja. Sooviks teada....kuidas neid sööta ?! Hetkel nad saavad helbeid ...tahaksin anda värskeid herneid...aga ei tea...kas võib anda herneid koos helvestega ....kuidas oleks õigem...helbeid hommikul ja herneid õhtul...või tohib ainult anda ühte toitu ühel päeval?! Igaksjuhuks küsin ,et ennetada mingit oma tekitatud kahju.Ja siis veel see küsimus ka ,et mul on 4 kuldkala....kolm kuud on nad minu käes old...ma ei tea ,kui vanad nad poes võisid olla...aga hästi väiksed olid nad poes...arvan ise ,et äkki nad võivad 4-5 kuused olla....et kui palju võib üldse herneid neile anda....andsin ühekorra ise prooviks 3 purustatud hernest....nad sõid selle hetkega ära....ei julgend rohkem anda....mis oleks mõistlik 4 kuldkala hernekogus?!


Viimati muutis v2ikemy, Reede Apr 05, 2013 12:27, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Mär 31, 2013 12:36 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Jaan 16, 2005 05:53
Postitusi: 1146
Pildid: 8
Asukoht: Harju/Tallinn
/esimene/5355/index.html

_________________
kodune 200 liitrit (led 24x3W)


Üles
 Teema pealkiri: k
PostitusPostitatud: Pühapäev Mär 31, 2013 12:39 
Akvarist

Liitunud: Reede Dets 02, 2011 02:00
Postitusi: 243
Asukoht: tallinn
anna herneid sama moodi nagu helbeid ,et kogus oleks sarnane! ja võid anda ka samal päeval nii helbeid kui herneid,aga vaata,et ülesöötmisega ei tegele...


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Apr 04, 2013 08:42 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Aug 04, 2012 02:29
Postitusi: 46
Pildid: 0
Asukoht: Lääne-virumaa
Tänan nõuannete eest ! Üks küsimus oleks veel ,et miks minu valge punamütsike aegajalt külitab üleval veepiiril...mitte midagi viga ei ole...kui ligi lähen on ta igati aktiivne aga mingi aeg ta lihtsalt külitab...sõna otseses mõttes. Mitte hernestest nagu eelnevalt oli juttu.....kõik see kolm kuud mis ta minu käes on olnud. Teistel seda kommet pole...pean silmas kuldseid ja pronksikarva kuldkalu...ainult punamütsikese komme külitada.Kas see ongi nende omadus või on miskit viga?! Ei oska seostada ka millegagi. Muidu ta täiesti terve olemisega kala...lippab ringi..sööb isukalt... või teen tühjast kära?


Üles
 Teema pealkiri: k
PostitusPostitatud: Neljapäev Apr 04, 2013 08:55 
Akvarist

Liitunud: Reede Dets 02, 2011 02:00
Postitusi: 243
Asukoht: tallinn
v2ikemy kirjutas:
Tänan nõuannete eest ! Üks küsimus oleks veel ,et miks minu valge punamütsike aegajalt külitab üleval veepiiril...mitte midagi viga ei ole...kui ligi lähen on ta igati aktiivne aga mingi aeg ta lihtsalt külitab...sõna otseses mõttes. Mitte hernestest nagu eelnevalt oli juttu.....kõik see kolm kuud mis ta minu käes on olnud. Teistel seda kommet pole...pean silmas kuldseid ja pronksikarva kuldkalu...ainult punamütsikese komme külitada.Kas see ongi nende omadus või on miskit viga?! Ei oska seostada ka millegagi. Muidu ta täiesti terve olemisega kala...lippab ringi..sööb isukalt... või teen tühjast kära?


selle postituse võiksid teha haiguste rubriigi alla :!: ](*,)

_________________
naine võib olla,kalad peavad olema!!!


400l kast


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Apr 04, 2013 09:09 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Aug 04, 2012 02:29
Postitusi: 46
Pildid: 0
Asukoht: Lääne-virumaa
Kas ikka peaks...esiteks.. ma jätkan OMA kalade teemat...ja teiseks...kas mu kalake üldse on haige ?! Ja kolmandaks...kui ei ole miskit nõuannet anda siis kõrvalised kommentaarid võiksid olemata olla . Ootan siiski nõuandeid !


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Apr 04, 2013 09:39 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Okt 02, 2012 09:55
Postitusi: 141
Pildid: 0
Asukoht: Ülenurme
Nii siin ikka ei käi - olen mina aru saanud.
Iga küsimuse jaoks tuleb teha eraldi teema, muidu läheavad ühes teemas küsimused sassi ja siis ei leia keegi hiljem ülesse :roll: .
Mis siis, et oma teema ja üksikud vanad olijad otsingut kasutavad :!:

_________________
240L taimed, tetrad, daniod, antsud.
25L taimed
ei salli lollust


Üles
 Teema pealkiri: k
PostitusPostitatud: Neljapäev Apr 04, 2013 09:54 
Akvarist

Liitunud: Reede Dets 02, 2011 02:00
Postitusi: 243
Asukoht: tallinn
v2ikemy kirjutas:
Kas ikka peaks...esiteks.. ma jätkan OMA kalade teemat...ja teiseks...kas mu kalake üldse on haige ?! Ja kolmandaks...kui ei ole miskit nõuannet anda siis kõrvalised kommentaarid võiksid olemata olla . Ootan siiski nõuandeid !


oota siis edasi ...........

_________________
naine võib olla,kalad peavad olema!!!


400l kast


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Apr 05, 2013 09:29 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Aug 04, 2012 02:29
Postitusi: 46
Pildid: 0
Asukoht: Lääne-virumaa
Selle teema võiks lukku ära panna! Usun siiski ,et mu kalake haige pole.... küllap on tal lihtsalt kombeks nö puhata ...3 kuud on piisavalt pikk aeg,kui ta ikka oleks haige siis poleks ka isu ja muidu uimane...aga temal seda aktiivsust jagub rohkem ,kui küll...lihtsalt aeg ajalt jah ta külitab ... lihtsalt tahtsin oma küsimuses teada,kas kellegil veel kuldkala nii teeb ?! Just punamütsike...teised nii ei tee ! Aga päikest teile !


Üles
 Teema pealkiri: lammas
PostitusPostitatud: Reede Apr 05, 2013 10:34 
Akvarist

Liitunud: Reede Dets 02, 2011 02:00
Postitusi: 243
Asukoht: tallinn
v2ikemy kirjutas:
Selle teema võiks lukku ära panna! Usun siiski ,et mu kalake haige pole.... küllap on tal lihtsalt kombeks nö puhata ...3 kuud on piisavalt pikk aeg,kui ta ikka oleks haige siis poleks ka isu ja muidu uimane...aga temal seda aktiivsust jagub rohkem ,kui küll...lihtsalt aeg ajalt jah ta külitab ... lihtsalt tahtsin oma küsimuses teada,kas kellegil veel kuldkala nii teeb ?! Just punamütsike...teised nii ei tee ! Aga päikest teile !


enne kui teed kuskile foorumisse konto omale ,tutvu palun foorumi reeglitega!...kas on raske läbi lugeda need punktid ennem kui siia kaagutama tullakse?... muudatus seoses teema lukku panekuga tee oma pealkirjas johhaidiii :twisted: ](*,)

_________________
naine võib olla,kalad peavad olema!!!


400l kast


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Apr 05, 2013 11:25 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Aug 04, 2012 02:29
Postitusi: 46
Pildid: 0
Asukoht: Lääne-virumaa
Kes siin kaagutab?! " johhaidiiii " (Vali sõnu) Teema paluks lukku panna .... Pole mõtet seda jama siin jätkata ! Mina ei tulnud siia selleks ,et mingit jama korraldada ...tahtsin nõu küsida aga mis seal ikka...saingi oma õppetunni ! Kui ebaviisakas võib keegi olla.....


Üles
 Teema pealkiri: k
PostitusPostitatud: Reede Apr 05, 2013 11:31 
Akvarist

Liitunud: Reede Dets 02, 2011 02:00
Postitusi: 243
Asukoht: tallinn
v2ikemy kirjutas:
Kes siin kaagutab?! " johhaidiiii " (Vali sõnu) Teema paluks lukku panna .... Pole mõtet seda jama siin jätkata ! Mina ei tulnud siia selleks ,et mingit jama korraldada ...tahtsin nõu küsida aga mis seal ikka...saingi oma õppetunni ! Kui ebaviisakas võib keegi olla.....


kaldun arvama ,et sina oled ebaviisakas kui tuled siia foorumisse ja ennem oma postitusi ei suuda kodukorda läbi lugeda... nb:MUUDATUS TEEMA LUKKU PANEKU OSAS TEE OMA PEALKIRJAS :evil: räägi nagu seinale ](*,)

_________________
naine võib olla,kalad peavad olema!!!


400l kast


Üles
 Teema pealkiri: Teema lukku !!
PostitusPostitatud: Reede Apr 05, 2013 12:06 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Aug 04, 2012 02:29
Postitusi: 46
Pildid: 0
Asukoht: Lääne-virumaa
Pole mõtet seda teemat jätkata....kuna see on kalade foorum siis oleks mõistlik sõimlemine siin foorumis ära lõpetada...selleks on teised portaalid !
[/img][/url]


Üles
 [ 13 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver