foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 320 postitust ]  Eelmine  1 ... 18, 19, 20, 21, 22
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: diskuse akvaarium
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mai 22, 2017 08:06 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Dets 29, 2003 12:21
Postitusi: 5555
Pildid: 6
Asukoht: Harjumaa, Kangru
Ka minu senine kogemus jõest toodud juurikatega on negatiivne. Lisaks sellele et nad on pehkinud, on seal tihti sees igasugu elu, mida rabast toodud juurikates pole. Üritasin kunagi sellist jõest toodud juurikat kasutusele võtta, mõtlesin et mis seal ikka on, keedan ära. Keetmise ajal tekkis jube hais ning igasugu vaklasid tolknes välja siit-sealt, viskasin juurika lõpuks minema.
Kivi soovitus kolmandast kalast loobumise osas tundub mõistlik. Kellele seda pakkuda, on muidugi keeruline küsimus. Turovski tundis huvi igasugu kalaparasiitide vastu, aga ma pole kindel et tihkaks sellise asjaga teda tüütama minna. Võib muidugi proovida ka siin foorumis välja pakkuda...

_________________
http://akvarist.eu


Üles
 Teema pealkiri: Re: diskuse akvaarium
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mai 22, 2017 07:59 
Moderator

Liitunud: Kolmapäev Jaan 25, 2006 01:18
Postitusi: 705
Pildid: 10
Asukoht: Tallinn
Juurika koha pealt olen katsetanud ka "toorega" - ise kuivatasin ja koorisin ja keetsin ja küpsetasin ning lõpuks panin ka akvasse. Igatahes enam teda akvas pole, ei pidanud kuigi kaua vastu


Üles
 Teema pealkiri: Re: diskuse akvaarium
PostitusPostitatud: Reede Juul 07, 2017 12:43 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 11:44
Postitusi: 1359
Pildid: 20
Asukoht: Keila
=D> sain positiivse emotsiooni osaliseks ja seetõttu kirjutangi mõned read :wink:
nimelt peale pikka vindumist sai ussiline diskus - vähemalt visuaalselt täiesti terveks-pole ühtki täpp, vinni ega ussi... =D>
muutus ka see et nyyd ta ei istu enam akva nurgas vaid norib tyli endast suuremaga...söövad ikka kehvasti - aga söövad :wink:
mida tegin: peale lõputuid ravikuure loobusin ja kandsin vinnilise juba maha(et niikuinii viskab saba nurka, aga näe-välja ujus :) )....järsku hakkas vinne vähemaks jääma kuniks kadusid yldse ära....ainus radikaalne muutus mida akvas tegin- langetasin akva temperatuuri 28C peale...sestap nyyd julgesin taas oma akva komplekti koos kaladega myyki panna

_________________
400L akva/CP-suurim,valgus4x39w,sooj-200w +30L nano


Üles
 Teema pealkiri: Re: diskuse akvaarium
PostitusPostitatud: Teisipäev Juul 25, 2017 10:25 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 11:44
Postitusi: 1359
Pildid: 20
Asukoht: Keila
niisiis kirjutama sundis veel yks positiivne seik diskuste juures...
nimelt jõudis kätte see kaua kardetud kudemise aeg- ja mida ma nägin-endine haige diskus osutus nn. yleliigseks aga ta võitleb et saada ise kohta emase juures...
aga mitte sellest ma ei tahtnud rääkida - vaid sellest :idea:
kudemise aeg ei pruugigi olla nii õudne -kui siiani- st. kalad ei kakle lihtsalt koevad, natuke valvavad marja, siis tõenäoliselt söövad ära - aga mis kõige tähtsam -kalad on suht rahulikud -isased veidi toksivad yksteist, aga puruks ei rapsi keeegi kedagi=D>

_________________
400L akva/CP-suurim,valgus4x39w,sooj-200w +30L nano


Üles
 Teema pealkiri: Re: diskuse akvaarium
PostitusPostitatud: Laupäev Sept 09, 2017 01:42 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 11:44
Postitusi: 1359
Pildid: 20
Asukoht: Keila
Kuna kalad,filter,taimed,kruus,kapp,klaaskast- müüdud, siis diskuse teemat käsitlen nüüd uues teemas diskuste akvaarium-2.

_________________
400L akva/CP-suurim,valgus4x39w,sooj-200w +30L nano


Üles
 [ 320 postitust ]  Eelmine  1 ... 18, 19, 20, 21, 22

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver