foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 5 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Gupide toit
PostitusPostitatud: Reede Sept 30, 2016 12:52 
Akvarist

Liitunud: Reede Sept 30, 2016 12:46
Postitusi: 5
Hei! Oleks selline küsimus, et kas kuldkala toitu võib anda ka gupidele? Kindlasti spets oleks parem,.kuid mul on tõesti palju toitu alles kuldkalast ning kuna plaan nüüd võtta lihtsalt gupid, siis ka selline küsimus.


Üles
 Teema pealkiri: Re: Gupide toit
PostitusPostitatud: Reede Sept 30, 2016 02:00 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Mär 05, 2008 11:44
Postitusi: 1359
Pildid: 20
Asukoht: Keila
Sõltub kas on granuleeritud või helvestoit-graanuleid vaevalt gupid pureda jõuavad, aga arvan et hädapärast kannatab helvestoitu ehk ikka anda..
Kunagi toitsin mina näiteks tavalisi akva kalu nagu sae, barbused, ancistrused, daniod, skalaarid, guraamid jne Diskuste spets graanultoiduga ja kalad olid igatahes terved ning õnnelikud-muidugi oli granuleerituid söök vahelduseks ehk siis kord päevas ja vahel üle päeva...
Gupidega soovitaks sama, et osta tavalist toitu ja lisaks paku seda kuldkala oma- kuniks otsa saab :wink:

_________________
400L akva/CP-suurim,valgus4x39w,sooj-200w +30L nano


Üles
 Teema pealkiri: Re: Gupide toit
PostitusPostitatud: Reede Sept 30, 2016 02:02 
Akvarist

Liitunud: Reede Sept 30, 2016 12:46
Postitusi: 5
Helvestoit on jah. Proovime siis vaheldumisi anda, on vast mõistlikum tõesti :) aitäh!


Üles
 Teema pealkiri: Re: Gupide toit
PostitusPostitatud: Reede Sept 30, 2016 09:15 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 09, 2010 11:47
Postitusi: 3717
Pildid: 0
Asukoht: Pelgulinn
Ei ma usu, et midagi katastroofset juhtub. Pole küll uurinud neid toidupurke/pakendeid. Miskipärast arvan, et kuldkala söök on äkki lahjem. Annagi vahelduseks üle paari-kolme päeva. Ma annan kuldkala terakesi aeg-ajalt oma ahvenlastele. Midagi pole juhtunud. Ma ei näe põhjust kalli kraami ära viskamiseks.

Granuleeritud toitu saab ennem vees leotada, et pehmeks muutuks. Siis on juba kerge näpu vahel pudistada. Olen pannud ka tetra sticke pipraveskisse. Jahvatab küll peenemaks.

_________________
KIIREMAKS kontakteerumiseks palun pöörduda OTSE privaatposti.


Üles
 Teema pealkiri: Re: Gupide toit
PostitusPostitatud: Pühapäev Mai 07, 2017 10:22 
Akvarist

Liitunud: Neljapäev Mai 04, 2017 10:58
Postitusi: 49
Mul tunne, et guppi on kõikesööja. Peaasi, et vaheldusrikas (taimed, putukad, liha) taimed dieedi perjoodil. Söövad värsket kurki, purustatud küüslauku, mikrousse, sääsevastsed (lemmiktoit), hädapärast sealiha, kraanulid (tigude, vesilike, põhjakoristajate).

Gupi on selline kala, et see proovib kõik ära, mis vette kukub :D ja kui kalu palju, siis ei jää midagi järgi.


Üles
 [ 5 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver