foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 2 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Klistiirivann antsule
PostitusPostitatud: Teisipäev Dets 19, 2017 10:05 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Nov 25, 2009 03:10
Postitusi: 77
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Tundub, et ancistrusel on liigsest valgu söömisest (varastas pidevalt coryde tablette) kõht kinni. Olen 5 päeva teinud talle magneesiumisoola vanne u 30 min, aga roojama pole ta endiselt hakanud. On kellelgi kogemusi, kas peaks pikemalt tegema või näiteks kangemat vanni? Hetkel olen pannud poole ämbri (u 5l pakuks) vee kohta pool supilusikatäit magneesiumihelbeid (neid, mis vannideks mõeldud)
Lisaks olen herneid pakkunud, aga ta ei söö midagi. Korraks tuleb herne peale ja siis läheb minema. Enamuse ajast passib kusagil peidus oma punnis kõhuga.

_________________
180 liitrit magevett rasboorade, cory'de, paradiisikalade, pärlguraamide ja elustaimedega :)


Üles
 Teema pealkiri: Re: Klistiirivann antsule
PostitusPostitatud: Pühapäev Dets 31, 2017 04:58 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 09, 2010 11:47
Postitusi: 3717
Pildid: 0
Asukoht: Pelgulinn
Ma olen ise kunagi ammu teinud mustale mollile klistiirivanni. Tõstsin ta terveks ööks eraldi akvasse. Akva oli juba sisse töötanud. Lisasin vaid magneesiumsulfaati (apteegist ostsin). Õpetuse sain "Akvaariumiomaniku käsiraamatust". Seal öeldud, et 4,5 liitri vee kohta pool teelusikat magneesiumsulfaati. Pole raamatus märgitud kaua kala selles lahuses hoidma peaks. Vot aga magneesiumi helveste kohta ei oska ma kahjuks midagi öelda.

_________________
KIIREMAKS kontakteerumiseks palun pöörduda OTSE privaatposti.


Üles
 [ 2 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver