foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 19 postitust ]  Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Jaan 26, 2013 07:38 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Nov 08, 2012 10:03
Postitusi: 8
Asukoht: Tallinn
Kasutan võimalust, et on algatatud teema mollyde maimude kohta, et mitte ise foorumit täis ummistada. Avastasin täna, et mul on akvas taimede vahel peidus mõed pisimollyd. Ma ei osanud neid oodata, seega ei ole mul kodus seda titelõksu millest siin lugenud olen. Ilmselt peaksin pisikesed ümber tõstma eraldi akvaariumisse... aga tõttöelda ma ei tea mida teha ja algajana ei orienteeru siin foorumis ka. Kes ei viitsi kirjutada, võib mulle ka lingid anda kui see on varasemalt juba kellegi poolt kirja pandud.

Minu akva on 64L, sees on 3 mollyt, 5 neooni, 5 daaniot + beebimollyd. Juhuks kui keegi tahab mu veenäite teada, siis neid mul kahjuks pole. Tänan kõiki abi eest.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Jaan 27, 2013 01:12 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 09, 2010 11:47
Postitusi: 3717
Pildid: 0
Asukoht: Pelgulinn
Tark oleks Sul katsuda googeldada siin akvaristikaski. Paremal nurgas on "otsi". Sinna kirjuta, mida leida tahad. Eks annab hirmus palju vastuseid ja ka sellist, mida Sul vaja pole.

Midagi ma leidsin:

/eluspoegijad/28848/index.html
/kalad/25635/index.html
/kalad/25141/index.html
/eluspoegijad/28543/index.html

Vaata, kas said siit abi. Ja head pusimist! Algajana on tõesit raske esialgu ree peale saada.

_________________
KIIREMAKS kontakteerumiseks palun pöörduda OTSE privaatposti.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Veebr 13, 2013 03:46 
Akvarist

Liitunud: Kolmapäev Veebr 13, 2013 03:33
Postitusi: 13
Pildid: 0
Asukoht: Rakvere
Mina kasutaks ka teemat.
Olen alles mõned päevad olnud kalade omanik ja täna sain omale paksukese molli. Oskab keegi targem ehk öelda kas on poegi oodata? Kui jah, siis kui pika aja pärast see umbes olla võiks? Tahaks valmis olla vajadusel.

Pilti näeb lingilt.
http://farm9.staticflickr.com/8392/8469 ... 8e59fc.jpg


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Veebr 13, 2013 03:58 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 09, 2010 11:47
Postitusi: 3717
Pildid: 0
Asukoht: Pelgulinn
Elussünnitajatel on oskus-võimalus tittesid kinni hoida. Kui miski akvas ei meeldi või ei tundu turvalisena (vesi - temperatuur, parameetrid või siis pole piisavalt ohutu - pelgupaigad, ujuvad taimed) ta ei poegi. Ühel ilusal päeval, kui kala arvab, et kõik OK, siis see juhtubki. Ja enamasti pole keegi selleks valmis. Üks titelõks võiks siiski kapist võtta olla. Edasi võiks aga ühe pisikese titeakva käima panna. Käivitamine võtab loomulikult aega, aga kiiremaks startimiseks on Sul vähemalt teisest akvast vett võtta.

_________________
KIIREMAKS kontakteerumiseks palun pöörduda OTSE privaatposti.


Üles
 [ 19 postitust ]  Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver