foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 3 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Esmaspäev Okt 15, 2007 03:25 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Okt 14, 2007 11:19
Postitusi: 18
Asukoht: Rakvere
olen näinud gupy poegi,aga kas nad on kohe silmadega või arenevad nad marjast vms.endal on gupyd,aga ei tahaks neid kraanikausist alla kallata,kui pojad peaks akvas olema,kuidas siis neid tuvastada..aitäh :?


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Okt 15, 2007 03:36 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Juul 29, 2007 01:52
Postitusi: 112
Asukoht: Eestimaa südames
No minu maimud sündisid ikka elusalt, mitte ei arenenud marjast. Gupid on ikka eluspoegijad 8) Saba ja silmad olid ka kohe olemas ja täiesti nähtavad silmaga. Aga pisikesed on nad küll alguses. Vaata, et välja ei sifooni. Minul isiklikult olid maimud pinnapeal ühe taime sees peidus, aga nahka pandi ikkagi enamus :cry: 23 maimust vist 5 jäi alles ja neen andsin kah lõpuks töökaaslasele, kui kosunud olid :wink: Mingit spets. sööki ma neile ei organiseerinud. Pudistasin seda helvestoitu näppude vahel nii väikseks, kui vähegi sai. Kõigepealt söötsin suuremaid kalu ja alles siis, kui täiskasvanud einestamisega ühele poole said, siis riputasin maimudele seda nn. "tolmu". No oli hirm, et söömise käigus pistetakse mu pojad kah nahka. See pudi ei vajunud põhja suunas ka õnneks....hõljus ikka seal maimukeste kõrgusel. Värvilt olid nad küll väga lvalgekesed....see värvus hakkas alles paari kuu möödudes tekkima, esmalt sabale ja siis vaikselt ka kehale-Ühesõnaga-KANNATUST 8)

PS. need minu kogemused maimudega.

_________________
180l.
1 platidoras, 1 terneetzia, 4 Red Humpi


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Okt 15, 2007 03:42 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Okt 14, 2007 11:19
Postitusi: 18
Asukoht: Rakvere
tänud-siis ma kannatan!sugulase käest sain,olid ka algul sellised värvitud nii nagu kirjeldasite.nüüd juba päris suured ja ootan järglasi!!! :D


Üles
 [ 3 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver