foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 4 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Platy ja gupy
PostitusPostitatud: Esmaspäev Okt 08, 2007 09:40 
Selline jama et tõin endale 70l akvaariumisse nädalavahetusel kahele platyle ja 3 neoonile lisaks 1 ancistruse 3 neooni ja 3 guppyt. Tänaseks olid kahel guppyl sabad peaaegu ära hammustatud (platyde poolt ilmselt siis). Nad pole surnud aga on põhjas ja ei saa eriti liikuda. Yks suur gupy ja yks väike gupy maim on veel elus. Et nagu, miks? Muidu peetakse ju kyll gupysid ja platysid koos...


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Okt 08, 2007 09:43 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 08, 2005 06:26
Postitusi: 3519
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Ei usu, et platy-d kedagi terroriseeriksid. Neid peetakse rahumeelseteks akva asukateks. Iseasi, kui oled oma silmaga näinud... Seniks kahtlustaks hoopis mingit haigust. Tõenäoline, et juurde toodud kaladega koos imporditud.
Saba kadumine võiks viidata uimemädanikule aga võib-ollaka mitte. Pane seepostitus haiguste foorumisse ka, sealsed gurud annavad paremat nõu.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Okt 09, 2007 02:50 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Nov 24, 2006 03:59
Postitusi: 122
Asukoht: raplamaa
Kas gupid olid kõik isased? Nad võivad ka omavahel sabad küljest ära nokkida, kui suurem võimuvõitlus on ja emaseid ka pole.

_________________
180 l 2 SAEd, , 2 corydoras aeneus, 2 guraamit, parv gupisid, 2 antsu, 4 otot , 2 pelvicachromis taeniatust, 2 botia lohachata/almorhae


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Okt 09, 2007 06:49 
Ka täitsa võimalik. Ma täpselt nende sugu ei oska kyll määrata aga olen kuulnud et yhed on värvikirevad, teised tagasihoidlikuma välimusega ja mul olid kõik suhteliselt tuhmid. Aga midagi kindlalt ei saa öelda sest ise ei näinud kunagi kedagi kaklemas.


Üles
 [ 4 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver