foorum.akvarist.ee
https://foorum.akvarist.ee:443/

Sinist kruusa
https://foorum.akvarist.ee:443/viewtopic.php?f=6&t=25455
1. leht 1-st

Autor:  toska [ Pühapäev Juul 17, 2011 07:13 ]
Teema pealkiri:  Sinist kruusa

Tere, selle lehe otsingumootoriga on võimatu midagi leida.
Vabandan, kui selline teema juba kuskil olemas aga kas keegi teab, kust saaks elektrisinist põhjakruusa ja mis hinnaga. Või äärmisel juhul mõnda kohta, kus saab teistsuguseid värvilisi(ühevärvilisi) kruusasi. Nägin pilti sinise kruusaga akvaariumist, mis nägi välja suurepärane ja tekkis tahtmine endale ka muretseda.

Tänan.

Autor:  tommike [ Pühapäev Juul 17, 2011 10:27 ]
Teema pealkiri: 

Üldiselt peaks leiduma kalapoodides, näiteks kalakese veebilehel ka olemas :
http://www.kalake.ee/index.php?lang=est&main_id=204
Värvuses veendumiseks peaks aga kohapeal vaatama...

Autor:  Rein [ Pühapäev Juul 17, 2011 11:47 ]
Teema pealkiri:  Re: Sinist kruusa

Helesinise kruusaga on veel nii et suure tõenäosusega on selline kruus tegelikult üle värvitud tavaline kruus. Kunagi üks foorumlane kuumutas sellist kruusa ning värv tuli maha.

Autor:  toska [ Teisipäev Juul 19, 2011 06:38 ]
Teema pealkiri: 

Midagi sellist pidasin silmas, ma eeldan jah, et värvitud. Tundub, et pean millegi muu kasuks otsustama. valge + musti suuremaid dekoratiivseks arvatavasti.
Pilt

Autor:  KRA [ Neljapäev Juul 21, 2011 09:59 ]
Teema pealkiri: 

Olen ka ostnud värvilisi kruusakotikesi. Ajapikku, ka isegi mitte kuumutades/keetes kaotab too ajapikku värvi.

Oled küll Kehrast, aga mainiks siiski, et Tallinnas Tartu mnt poes on üsna suur valik erinevates toonides ja fraktsioonides akvakruusa. Minu arust on seal poes suurim valik põhjamaterjali. Ja ikka märjad näidised kohe kõrval vaadata. Kiika, kui Tallinnassde satud.

Autor:  toska [ Reede Juul 22, 2011 05:25 ]
Teema pealkiri: 

See pood ongi üks põhilisi akvaariumitarvete kauplusi, mida külastan, sest on lähedal isa töökohale. Käisin seal vaatamas ka juba kruusasi.

Tänud igatahes kõigile, kes võtsid vaevaks vastata.

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/