foorum.akvarist.ee
https://foorum.akvarist.ee:443/

kui kaua kala karantiinis
https://foorum.akvarist.ee:443/viewtopic.php?f=5&t=8610
1. leht 1-st

Autor:  annamaria [ Esmaspäev Veebr 19, 2007 02:47 ]
Teema pealkiri:  kui kaua kala karantiinis

Mul läksid kaks leekbarbust (puntius conchonius) omavahel kaklema ja avastasin ükspäev, et ühel saba soomused turris ja põletikus.Loodan, et oli ikka kaklusest põhjustatud vigastuse kaudu tekkinud põletik.
Kuna see juhtub nädalavahetusel ja poest kaugel ja nii et rohte pole(tean küll, et peaks kodus igaks juhuks olema aga...)siis sai ta eraldatud pange ja tehtud soolavanne vaheldumisi lilla veega. Üldseis paranes kalal kohe peale esimest vanni ja ujub panges erksalt ringi.
Aga nüüd ka saba loomuliku väljanägemisega , teistel akvas polnud ka miskit viga, et kas võin ta nüüd haigusnähtude möödumisel kohe akvasse tagasi pista või pean soolavannideta paar päeva teda jälgima , et tagasi ei tuleks.
Ja siis veel et kas oleks siiski parem kui neile kolmanda juurde võtaks, kas siis vähem tähelepanu omavahel kaklemisele.

*** Pealkiri muudetud: garantiinis -> karantiinis *** Rein

Autor:  Maria [ Esmaspäev Veebr 26, 2007 12:06 ]
Teema pealkiri: 

kala nüüdseks ilmselt juba üldakvaariumis tagasi aga teistele hädalistele, kes hiljem otsingut kasutavad - paar päeva peale paranemist võiks siiski veel eraldi hoida, et kala toibuks.

Autor:  annamaria [ Esmaspäev Veebr 26, 2007 08:14 ]
Teema pealkiri: 

No nii tegingi, et siiski paar päeva jälgisin .Tore, et sain ka kinnitust oma mõtetele. Kala õnneks vist oligi vaid tappa saanud. Andsin teise kala ära ja nüüd üksi väga rahul akvas :)

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/