foorum.akvarist.ee
https://foorum.akvarist.ee:443/

Apple Snaili munad
https://foorum.akvarist.ee:443/viewtopic.php?f=3&t=990
1. leht 1-st

Autor:  Lexus [ Laupäev Juun 05, 2004 08:51 ]
Teema pealkiri:  Apple Snaili munad

Mul on teod alles neli päeva, aga neil on juba munad. Kui nad kaane külge munesid nüüd, kas siis on võimalik, et ma võtan nad sealt kuidagi ära ja panen teise akvasse? Aga kuidas neid sealt ära võtta? Ja millal seda tohib teha? Kuna sealt teolapsed välja tulevad? ja millal võin ma nad kalade juurde panna? palun aidake! :)

Autor:  rillekas [ Laupäev Juun 05, 2004 09:43 ]
Teema pealkiri: 

tegelikult on lugu nii, et: see mari tuleks veest välja võtta ja panna purki. Purgis peaks olema niiske svamm - sinna peale mari.svammi all peaks olema kiht vett.nii et svammi pealmine osa kus on teomari ei oleks vees, vaid niiske koguaeg.purk tuleb katta kilega kuhu on mõned õhuaugud tehtud ja purgi kohal võiks olla lamp mis soendab. kokkuvõttes: mari peab olema soojas ja niiskes, aga mitte vees.
_________________
190'nene kast - seal sees on asjad. Veel on 72'ne kast ka - seal sees on natuke vähem asju http://www.hertsog.tk

Autor:  Andres [ Laupäev Juun 05, 2004 09:46 ]
Teema pealkiri: 

kõige lihtsam on sul asi jätta nagu on, teod teavad paremini, mida ja kuidas nad teevad :roll: Pisiteod peaksid ilmuma umbes nädala-kahe pärast, olenevalt temperatuurist..

Autor:  Lexus [ Pühapäev Juun 06, 2004 11:51 ]
Teema pealkiri: 

Aitähh!

Autor:  Tõnu Oga [ Pühapäev Juun 06, 2004 12:05 ]
Teema pealkiri: 

kui tahad munade niiskustingimusi parandada, siis võib proovida neile märja riide ette/peale tõmmata. umbes nii, et riide üks ots ulatuks vette ja teine ots oleks üle munakobara ja veest kõrgemal (muidu voolab vesi maha). kui munad lambi kaane all on, siis on seda ilmselt küll kehv teostada :(

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/