foorum.akvarist.ee
https://foorum.akvarist.ee:443/

Killertigude paljunemine
https://foorum.akvarist.ee:443/viewtopic.php?f=3&t=37297
1. leht 1-st

Autor:  Malle [ Neljapäev Veebr 18, 2016 05:02 ]
Teema pealkiri:  Killertigude paljunemine

Ootan juba üle aasta järglasi aga mitte kedagi, u. 10 killertigu on mul suures akvaariumis koos kaladega ja kõik on ikka suured, natuke suuremad kui enne kuid järeltulijaid pole. Kahtlustan et botiad maiustavad munad ära enne kui midagi areneb.
Nüüd mõtlen et teen killeritele oma väikese akvaariumi. Praegu söövad nad torntigusid ja kõike mis kaladest järgi jääb aga mida neile uues akvaariumis toiduks pakkuda?

Autor:  sanna911 [ Reede Veebr 19, 2016 10:07 ]
Teema pealkiri:  Re: Killertigude paljunemine

Mulle soovitati külmutatud toitu ning Kalakesest soovitati tablette, nagu ka põhjakoristajatele. Kui nende käest küsida, siis nad oskavad täpselt öelda, mis tablette osta.

Autor:  KRA [ Laupäev Veebr 20, 2016 02:55 ]
Teema pealkiri:  Re: Killertigude paljunemine

Mul on ka 30-liitrine spetsiaalselt killeritele. Ei näe mu silm, et nad seal paljuneksid. Nende aastate peale arvaks, et võiks seal ikka palju rohkem olla. Olen neile sinna torntigusid pannud ja vahest mõne õunaka ka. Söögiks panen külmutatud krevette ja vahest ka põhjakaladele mõeldud tablette. On ka suvikõrvits. Ei taipa mitte, mis neile seal ei meeldi.

Autor:  Malle [ Laupäev Veebr 20, 2016 02:22 ]
Teema pealkiri:  Re: Killertigude paljunemine

See oleks ikka väga harv juhus et nüüd kõik teod on isased, nendel ei tee kuidagi vahet ka

Autor:  Kivi [ Laupäev Veebr 20, 2016 04:41 ]
Teema pealkiri:  Re: Killertigude paljunemine

killeritega minu kogemusel nii, et kui süüa piisavalt palju siis ka paljunevad, kui vähe siis söövad oma väiksemaid liigikaaslasi, ka mune

Autor:  berta [ Pühapäev Veebr 21, 2016 08:56 ]
Teema pealkiri:  Re: Killertigude paljunemine

Mul on nad nii 20 l kui ka 240 liitrises, paljunevad hästi, toidan kalu kord päevas, mul on palju põhjakalu, seega toidan neid põhjatablettidega, toitu kauaks vedelema ei jää.
Kui ma ei eksi siis munevad nad mu vallisneria lehtedele põhjast kuni 7 cm kõrgusele, munad on valged ja kandilised, uurinud ei ole kas see on ka nii :)

Autor:  Laurenzzo [ Teisipäev Dets 20, 2016 12:37 ]
Teema pealkiri:  Re: Killertigude paljunemine

Tervist,

Ostsin poest kaks killertigu, ja nüüd mõned kuud hiljem on neid juba kolmteist. Päris kiiresti arenevad. Ja prügitigusid pole väga näinud peale seda, ainult shifoonides mõned kestad :)

Parimat

Lauri

Autor:  Eagles [ Laupäev Dets 09, 2017 03:12 ]
Teema pealkiri:  Re: Killertigude paljunemine

Kas killertigude puhul oleks ka mõistlik värsket verd akvaariumisse tuua, aka mõni uus killer sekka ja osad beebid uude koju viia? Mul sattus juhuslikult isane ja emane, prügiteo mure sai murtud ja killeribeebid on platsis. Mune on ka igalpool, eriti puurondi peal. Kas on ka nii, et kõik ei pruugi välja areneda? Osad munad on juba mitu kuud samas arengus olnud.

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/