foorum.akvarist.ee
https://foorum.akvarist.ee:443/

Skalaaril uimed "krussis"
https://foorum.akvarist.ee:443/viewtopic.php?f=24&t=35117
1. leht 1-st

Autor:  paabu1 [ Laupäev Veebr 21, 2015 09:44 ]
Teema pealkiri:  Skalaaril uimed "krussis"

Kuna olen skalaaridesse ülepea armunud sellest ajast saadik, kui täiesti ootamatult hoopis ühte teist asja ajama minnes tuli jutuks, et kaasakvaristil on skalaaripaar üle. Kuna kogenum kalapidaja arvas, et minu olemasolevasse akvasse peaksid need tegelased mahtuma, siis saigi nad koju toodud ja nüüd on nad mul olnud juba aasta või pealegi. Vahepeal on jõudnud meile veel üks skalaaripaar ja täna siis veel üks.
Nüüd tekkiski küsimus selle täna jõudnud kalakese kohta - tema uimed on hoopis teistsugused, kui mu teistel või ka varem mujal nähtud kaladel. Kui tavapäraselt on nii ülemine kui alumine uimekiir uhkelt sirgu, siis ühel uuel kalakesel on need kuidagi "kortsus". Eelmine omanik ei osanud seda kuidagi kommenteerida.
https://www.upload.ee/image/4533750/skalaarid_001.jpg
Palun nüüd targematelt kommentaari - kas selline nähtus võib viidata mingile probleemile või ongi see kalakese omapära?
Panen veel teise pildi ka oma skalaaridest - neile meeldib hullupööra poseerida, aga nad vahetavad nii kiiresti poose, et mu fotokas (ja ma ise muidugi ka :oops: ) ei suuda nii kiiresti reageerida. Aga nendel teistel eriti uhked ja sirged uimekiired.
https://www.upload.ee/image/4533801/kalad_031.jpg

Autor:  bardatulus [ Laupäev Veebr 21, 2015 09:59 ]
Teema pealkiri:  Re: Skalaaril uimed "krussis"

karta on, et see sünnist saati või kehvade tingimuste toel muundunud, sa ei teaju kala ajalugu-kui kala ise aktiivne ja terve, siis pole midagi parata- ja pole ka põhjust muretsemiseks....

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/