foorum.akvarist.ee
https://foorum.akvarist.ee:443/

Kribensitel maimud...
https://foorum.akvarist.ee:443/viewtopic.php?f=24&t=34612
1. leht 1-st

Autor:  kutsikas [ Esmaspäev Dets 15, 2014 06:03 ]
Teema pealkiri:  Kribensitel maimud...

...mis nüüd edasi? Kuhugi eraldi neid panna pole võimalik, kui, siis vaid titelõksu. Kas nad vajavad eraldi toitu? Igasugune hea nõu teretulnud. Lisaks kribensitele veel barbused, saed, ants ja catfishid, akva suurus 250l.

Rita

Autor:  alpa [ Esmaspäev Dets 15, 2014 07:49 ]
Teema pealkiri:  Re: Kribensitel maimud...

Sul seal õnnetuseks barbused, kes ikka väääga osavad maimude kütid. Niikui mammal-papal hetkeline tähelepanu hajumine, nii need kohe jaol. See väide mul muidugi oma kogemustest aga sul võib minna ka ju teisiti. Barbused olin sunnitud seetõttu ära andma ja punakõhtudel titetegu käis seejäral pidevalt. Mingit eraldi toitu maimudele ei andnud aga 4-5 kalakest jäi igast pesakonnast alati ellu. Ma pakun, et sul tuleks kasutada ikkagi maimulõksu kui soov neid kasvatada. Kribensite maimud on muidu väga vastupidavad - omal juhused, kus leidnud ca 1,5 cm. maime välisfiltris kenasti elamas ( panin suurde akvasse ja kõigist said tublid eluloomad). Arvan, et mingist maimutoidust neile küll. Punakõhtude pulmatants on muidugi vaatamisväärsus omaette - https://www.youtube.com/watch?v=_Bc02DOP1fk . Edu!

Autor:  alfa [ Esmaspäev Dets 15, 2014 08:51 ]
Teema pealkiri:  Re: Kribensitel maimud...

Ei teagi kas õnne soovida või kaasa tunda... minul kribensised peksid pärast maimukarja tekkimist kõik endast nõrgemad vaeseomaks, aeglasemad daaniod jäid ilma uimedest ning SAEd ja Otod hüppasid taga-ajamise käigus lahtisest akvast välja. 2 korda lendasid välja ka vanemad kribensised, nemad õnnestus päästa. Mul muidugi sinust poole väiksem kast ka... aga ehk on vanemad vähemagressiivsed kaaslastega kui maimud lõksus püsivad... minul on maimud hetkel rõõmsad ka ilma vanemateta ☺

Autor:  KRA [ Neljapäev Dets 18, 2014 07:57 ]
Teema pealkiri:  Re: Kribensitel maimud...

Ise hautatud arteemia minu arust kõige parem toit.

Autor:  Jüri T [ Pühapäev Dets 21, 2014 11:17 ]
Teema pealkiri:  Re: Kribensitel maimud...

Algul nad artemiat süüa ei suuda kuna see on liiga "suur". Mina ei andnud neile kunagi midagi - kuna polnud üldse eesmärgiks nende kasvatamine. Alati nagu kiuste kasvasid ja arenesid kõik maimud (toitudes mingist"mikroelust või?") .ja seejärel hakkasid juba huvi tundma kõige vastu mis suurtele viskasin.

Autor:  kutsikas [ Teisipäev Dets 23, 2014 12:43 ]
Teema pealkiri:  Re: Kribensitel maimud...

No vaatame, mis edasi saab. Igal juhul on mõned maimud veel elus ja avastavad maailma emme-issi valvsa pilgu all. Ehk jääb mõni ka ellu ja kasvab suureks tubliks kalaks :lol:

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/