foorum.akvarist.ee
https://foorum.akvarist.ee:443/

palun nõuannet
https://foorum.akvarist.ee:443/viewtopic.php?f=2&t=41376
1. leht 1-st

Autor:  sosos [ Reede Aug 07, 2020 03:51 ]
Teema pealkiri:  palun nõuannet

Hei, kõik targemad. Saatuse tahtel sain ca 70 liitrise akva omanikuks koos kolme vurrukandjaga (miskit tüüpi sägaline- suurim ca 25, väikseim ca10 cm pikk) ja ühe skalaariga, (kõik ühes purgis!), enamus neist ei elanud ränki elumuutusi üle (värske vesi absoluutselt sissetöötamata akvaga jne), aga üks tegelane osutus kangelaseks ja naudib praegu uhkelt üksindust. Tekkis huvi, kes ta on ja kas talle võib kõrvale mingit seltsilist pakkuda. Püüan edaspidi panna vähe parema pildi, hetkel väga udune pilt, kuna tegelane ei armasta päeval ennast näidata. Ja veel- millist lillekapsast võiks akvasse panna- kahjuks valgust väga vähe (üks 18w lamp), aga ehk on ka mingit vähenõudlikumat lopsakamat taime soovitada. Paar väikest taime virelevad- ilmselgelt valgust vähe...Ja kuna sägavana ilmselgelt pigem pelgab valgustust, siis pole mõtet talle lisaks koonduslaagri ülekuulamislampe lisada.
Tänud ette!

Autor:  Dront [ Reede Aug 07, 2020 11:50 ]
Teema pealkiri:  Re: palun nõuannet

Alustuseks tuleks see sägalaadne ära anda ja seejärel akvaariumipidamise põhitõed selgeks õppida ja siis juba saab hakata kalu ja taimi valima.

Autor:  Pets [ Laupäev Aug 08, 2020 07:26 ]
Teema pealkiri:  Re: palun nõuannet

Antud situatsioonis arukas nõuanne. Niisama katsetama hakata ei ole päris hea mõte, sest tegu elusolendiga. Lingilt leiad Reinu artiklid
Seal on kasulikku ja õpetlikku lugemist palju

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/