foorum.akvarist.ee
https://foorum.akvarist.ee:443/

neoonid värvist ära
https://foorum.akvarist.ee:443/viewtopic.php?f=2&t=39942
1. leht 1-st

Autor:  Gus [ Teisipäev Okt 10, 2017 08:54 ]
Teema pealkiri:  neoonid värvist ära

Tere, neoonid on vahel täitsa värvist ära,vaevu punast või sinist värvi märgata. Kas see on tulest, söögist või uneajast. Mingi aja pärast jälle kõik kenda

Autor:  bioindikaator [ Teisipäev Okt 10, 2017 10:44 ]
Teema pealkiri:  Re: neoonid värvist ära

värviliste kalade puhul on normaalne, et nende värvid öösel "ära kustuvad". kui mingeid muid sümptomeid pole, siis pole muretsemiseks põhjust.

Autor:  KRA [ Neljapäev Okt 12, 2017 09:57 ]
Teema pealkiri:  Re: neoonid värvist ära

Neoonide pidamise kogemus mul tilluke, aga on kõrvu jäänud, et nad suhteliselt tundlikud kalad ka vee kvaliteedile ja üldse õrnakesed. Mina nende kasvatamisega hakkama ei saanud. Igaks juhuks soovitaks vee teste teha. Igasugune stressimärk annab endast iga kala puhul märku. Olgu see siis üle söötmine, vale temperatuur...

Oled Sa jälginud millal just Su kalad värvist ära lähevad? Kas pärast söötmist või hoopis pärast vee vahetust?

Autor:  Gus [ Teisipäev Okt 17, 2017 12:51 ]
Teema pealkiri:  Re: neoonid värvist ära

Ei ole selliselt jälginud, lihtsalt kui nad hallid siis ehmatan ära. Vee vahetus, söötmine ja kõik väga rutiinis. Natukese aja pärast jälle ilusad tagasi, kahtlustan ka ise pigem neid öiseid magamisi. Esimest postitus vaadates siis oli tegu vähemalt 24h peale veevahetust.

Autor:  LooN [ Laupäev Okt 12, 2019 11:43 ]
Teema pealkiri:  Re: neoonid värvist ära

Tere
Ma olen nüüd juba peaaegu aasta neoone pidanud ja nad muutuvad öösel alati tuhmiks ma pole kindel miks aga see on normaalne.
Kui uusi neoone olen ostnud on nad alati mõne päeva värvist ära, sest nad on lihtsalt stressis ja pole veel uue kohaga ära harjunud.
Aga kui nad on ka Sul päeval kui tuli põleb värvist ära ja nad ei ole uued kalad siis on nad ilmselt millegi pärast stressis.

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/