foorum.akvarist.ee
https://foorum.akvarist.ee:443/

Jama akvaariumis.
https://foorum.akvarist.ee:443/viewtopic.php?f=17&t=40227
1. leht 1-st

Autor:  Pikk0810 [ Kolmapäev Jaan 31, 2018 11:34 ]
Teema pealkiri:  Jama akvaariumis.

Sai veevahetus käsile võetud(30%).Akva 105l.
Lolli peaga sai ka filter läbi pestud,mitte kraanivee all.Siis kui taipasin viga,oli juba hilja.
Ja otsustasin lisada vana sifoonitud vett,mida ei olnud ära visanud.Lisasin tänu sellele kuna kartsin,et bakterikoloonjale sai liiga tehtud.Vana vesi oli U.nädal vana.Kui vesi sai vahetatud,siis paari tunnipärast surid kirskrevetid ära.Mis edasi teha?Täna hommikul tegin veelkord 30% veevahetuse.Kas oleks pidanud lisama filtrisse paktereid tekitavaid tilkasi?Vett pole veel testinud.

Autor:  Pets [ Kolmapäev Jaan 31, 2018 01:42 ]
Teema pealkiri:  Re: Jama akvaariumis.

Mina soovitaks ikkagi veetestid teha(niikaua, kuni probleem lahendatud) - NH3, NO2. Jätkata veevahetustega mitu korda nädalas ja kui on bakterilisandit, siis lisada ka seda. Need on asjad, mis "tundmatut" probleemi igal juhul kehvemaks ei tee.

Autor:  KRA [ Kolmapäev Jaan 31, 2018 11:21 ]
Teema pealkiri:  Re: Jama akvaariumis.

Ma ei saa väga aru, mis vana vett Sa lisasid? Seda, mida nädal aega akvast välja sifoonisid? Seal ju selle ajaga kõik bakterid surnud ja vesi roiskunud. See äkki võiski kurjajuur olla. See oli ju hea, et filtrit jooksva kraani vee all ei pesnud. Kui on sisefilter ja švammid, siis soovitatakse üks švamm pesemata jätta ja siis järgmisel korral mõni teine. Niimoodi kordamööda. Kui teste ei tea, siis on kehvasti. Kui näidud kehvad, siis ei aita muud, kui jälle kiiresti vee vahetus teha.

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/