foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik

Külasta merevee foorumit
Tänane kuupäev Neljapäev Apr 22, 2021 06:28

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 18 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Mär 21, 2006 12:00 
Eemal
Moderator
Kasutaja avatar

Pildid: 6
Seda kevade teemat ei maksa vast üle tähtsustada - ma küll ei tea kõike toimunut kuid vaevalt just see probleemiks oli. On siin ennegi igasugu südantsoojendavate sündmuste puhul tervitusi jagatud ning pole sel kevadel kah viga miskit. Ilmselt Tiffi märkuses on tõde ja probleem pigem suhtumises.

Üles
 Profiil Isiklik album  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Mär 21, 2006 12:12 
Eemal
Akvarist

Igal inimesel on õigus avaldada oma arvamust! Kõigil on oma seisukohad ja nendest tuleb aru saada aga teist võib umbes nii aru saada ,et kui tegemist on moderaatoriga siis enda arvamuse avaldamine on keelatud kas nii??? sel soovin kõigile päikest ja vastupidamist ! huvitav olen umbes 10 erineva foorumi liige ja ainult selles foorumis on probleem :( a loodan ,et saan hakkama ma nii proovin oma koledalt "negatiivset" suhtumist muuta :) samas saksamaa brugmansiafoorumis eip ütle keski halvasti kui kirjutan ks asemel x a päikest ikkagi taregm annab järele seega mina lahkun! Soovin kõigile toredaid elamusi ja lugupeetud moderaatorid võivad ka selle konto kustutada :)

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Mär 21, 2006 09:29 
Eemal
Administraator
Kasutaja avatar

Tsiteeri:
Soovin kõigile toredaid elamusi ja lugupeetud moderaatorid võivad ka selle konto kustutada

...jätame selle vastutuleku seekord korraldamata, et postitused jääksid kenasti alles. Meeldetuletuseks järeltulevatele põlvedele...

mis puutub aga ilusatesse soovidesse, siis ma loodan, et sinna alla ei käinud need väljendid mida kasutati privaatteadetes.

Loeme käesolevaga antud teema lõpetatuks

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 18 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
et 3.0.10