foorum.akvarist.ee
https://foorum.akvarist.ee:443/

Fotoalbum
https://foorum.akvarist.ee:443/viewtopic.php?f=11&t=34555
1. leht 1-st

Autor:  Jüri T [ Kolmapäev Dets 03, 2014 09:59 ]
Teema pealkiri:  Fotoalbum

Vabandan jälle oma tüütute küsimuste pärast, aga ma ei saa aru kuidas on võimalik fotosid kommenteerida? Ma ei näe mingit vanale foorumile sarnast pilti, et kuhu saaks midagi kirjutada, samas ei näe ka et üldse kellegi pilte oleks kommenteeritud?
Ometi saan ma tellida E mailile teavituse uuest kommentaarist pildi kohta(millel on jälgimismargend) või mitte - vahet pole.
Miks see kõik nüüd nii on?

Autor:  Rein [ Neljapäev Dets 04, 2014 09:23 ]
Teema pealkiri:  Re: Fotoalbum

Kommentaaridega on nii, et neid saab eraldi pildikaupa keelata ja lubada. Kui pildi juures vajutada nuppu muuda, siis on valikutes võimalik lisada/eemaldada linnukest Luba selle pildi kommenteerimine. ees.
Varasemal ajal olid kommentaarid kõigil vaikimisi kinni, nüüd vist on vaikimisi lahti. Ntx teemaalgataja ühel pildil on kommenteerimine keelatud, mõnel teisel pildil jälle lubatud.

Autor:  tommike [ Neljapäev Dets 04, 2014 03:36 ]
Teema pealkiri:  Re: Fotoalbum

Kõigepealt tuleb Juhtpaneelis, pildialbumi sätete alt piltide kommenteerimine lubada, peale seda tekib sinna märk muuda...

Autor:  hiis [ Pühapäev Apr 09, 2017 04:27 ]
Teema pealkiri:  Re: Fotoalbum

Siia piltide lisamine on paras ooper kui ennamustes foorumites saab pildi suuruse enne faili valimist muuta siis siin pead selle enne kuskil mujal ära tegema otse tahvlist ei õnnestu see kunagi. #-o

Autor:  Pets [ Pühapäev Apr 09, 2017 05:48 ]
Teema pealkiri:  Re: Fotoalbum

Palun kirjelda oma probleemi täpsemalt.
Lubatud suurus on 500KB. Sellest peaks piisama, et saaksid adekvaatse kvaliteediga .jpg pildi üles laadida. Loomuliklult ei ole see mingi fotonäituse kvaliteet, aga piisav, et teised saaksid sinu saavutusi hinnata.

Küsin ka kohe, mida soovitad muuta ja milleks?

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/