foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik

Külasta merevee foorumit
Tänane kuupäev Esmaspäev Apr 19, 2021 02:51

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Asukoht
PostitusPostitatud: Neljapäev Mai 27, 2010 07:28 
Eemal
Akvarist

Teeksin väikese ettepaneku foorumi efektiivsemaks muutmiseks.

Nimelt "Äri" alafoorumites võiks olla teema pealkirja kõrval oleva autori lahtris ka autori asukoht (Tartu, Tallinn, vms)
Sellisel juhul on kohe näha kus linnas mingit kaupa pakutakse, ilma et peaks kõik alateemad läbi vaatama.

Või alternatiivsel juhul panema teema püstitajatele südamele, et lisaksid ka asukoha kus kaupa pakutakse, teema pealkirja.

Lugupidamisega
Janno

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re: Asukoht
PostitusPostitatud: Neljapäev Mai 27, 2010 08:52 
Eemal
Moderator
Kasutaja avatar

Pildid: 8
General kirjutas:
Teeksin väikese ettepaneku foorumi efektiivsemaks muutmiseks.
Nimelt "Äri" alafoorumites võiks olla teema pealkirja kõrval oleva autori lahtris ka autori asukoht (Tartu, Tallinn, vms)
Sellisel juhul on kohe näha kus linnas mingit kaupa pakutakse, ilma et peaks kõik alateemad läbi vaatama.
Või alternatiivsel juhul panema teema püstitajatele südamele, et lisaksid ka asukoha kus kaupa pakutakse, teema pealkirja.

Lugupidamisega
Janno

Isiklikult ei näe ettepanekul mingit erilist efekti.
Kuna akva sisu ei tavaliselt ei tohiks hankida hetke tujude ajel,(pidasin silmas läbimõtlematult) on Sul
ju hanke/andmissoov läbimõeldud. Kui soov olemas -leiad teema soovitava objekti ja toimingu kohaselt (näiteks "Täpsemat otsingut" kasutades).
Ja on olemas ka foorumisisene transpordiabi teema
ning lisaks toimivad erisugused postiteenused siis ei näe vahet kas objekt jõuab /või lahkub päev varem või hiljem klaaskasti/st.
Lisaks on teemaalgatajad ju oma profiili lisanud enamuses oma asukoha...

Üles
 Profiil Isiklik album  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Mai 27, 2010 12:56 
Eemal
Administraator
Kasutaja avatar

Pildid: 6
Ma arvan, et küsimus ei ole selles. Kui mul näiteks vaja Guppy'si, keda pakutakse päris ohtralt, siis näiteks nädalaga võib pakkumisteemasi koguneda kaunikesti suur hulk. Nt mina elan Kuressaares ja Tallinnas eriti ei kipu käima. Teisi nagu ka ei tahaks tülitada. Nüüd ma pean kõik need Guppy kuulutused lahti klõpsama, et esimesena pilk peale visata jagaja asukohale.

Loomulikult ei ole selles midagi ülejõukäivat, aga parendamisettepanekuks sobib asukoha pealkirjas äramainimine küll. Aga ilmselt kohustuseks seda panna ei ole võimalik. Loomulikult on ka võimalus teha teema Soovin Saada alafoorumisse, kui teiselt poolt läheneda.

Üles
 Profiil Isiklik album  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Mai 27, 2010 01:08 
Eemal
Akvarist

Täpselt seda arvasin minagi mida kirjeldas kasutaja Pets. See lihtsustaks kauba otsimist, kuna mina mõne Guppi pärast Tartus Tallinna sõitma ei hakka. Vaid ootan kuni keegi minu kodulinnas neid pakub. Samas on populaarsemad Ära anda ja Müüa alateemad kui Soovin saada ja Ostan. Enamasti kellel on ära anda miskit, siis ta ei hakka läbi kolistama soovin saada teemasid, vaid lisab oma kuulutuse.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid