foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik

Külasta merevee foorumit
Tänane kuupäev Esmaspäev Apr 19, 2021 10:46

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 14 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Automaatne välja logimine
PostitusPostitatud: Pühapäev Dets 06, 2009 12:06 
Eemal
Akvarist

Miks mind pidevalt foorumist välja logitakse,juba kolmas teade siia aga läbi ei tule ükski,lugeda ei saa,teateid edastada ei saa,juba pikemat aega.muudes foorumites seda probleemi ei ole ?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Dets 06, 2009 12:29 
Eemal
Akvarist

Nii,kolmas katse vastata !!!

Ülakorruse arvutis pole proovinud kuid all minu arvutis ja ka läpakas on see pull juba pikemat aega,nii paar kuud . Teistes foorumites seda probleemi ei ole, saan rahulikult ringi toimetada ja välja logimine toimub ikka minu enda soovil.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Dets 06, 2009 02:53 
Eemal
Moderator
Kasutaja avatar

Pildid: 6
Kuna kellelgi teisel seda probleemi ei esine siis on ilmne et probla on seotud Su arvutiga. Võiksid proovida mõne teise veebilehitrseja kasutamist kui praegu - kui pruugid IE-d siis ntx Firefox. Google Chrome on ka värskendav kogemus.

Üles
 Profiil Isiklik album  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Dets 06, 2009 03:44 
Eemal
Akvarist

Rein kirjutas:
Kuna kellelgi teisel seda probleemi ei esine siis on ilmne et probla on seotud Su arvutiga. Võiksid proovida mõne teise veebilehitrseja kasutamist kui praegu - kui pruugid IE-d siis ntx Firefox. Google Chrome on ka värskendav kogemus.

Ei saa väita, et kellegil teisel ei ole, aga võib olla pole seda niivõrd probleemiks peetud või pole seda siin hõisatud.
Võin omast kogemusest ka öelda, et see pigem arvutis kinni vast. Koduses masinas peab foorum pikalt lahti ja kasutamata olema, enne, kui taas sisselogimist pakub. Töises masinas on sarnane olukord, kui Carolil, kui olen ka postitust tehes "Saada" nuppu vajutades taas sisselogimise juures ning kogu kirjutatud tekst kaotsi läinud. Kui olen tööl vajanud kellegile PS'i kirjutamist näiteks, siis olen alati enne teksti igaks juhuks "Copy"ga mälusse võtnud. Kuna töises masinas kasutan foorumit harvem, siis pole pidanud vajalikuks seda ka probleemiks pidada.
Carolil soovitan proovida ka toda ülemise korruse arvutit, et kas seal on sama mure?!

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Dets 06, 2009 04:03 
Eemal
Moderator
Kasutaja avatar

OK, pisut pikemalt siis et mind valesti ei mõistetaks. Loomulikult on võimalik et sama probleem veel kellelgi teisel esineb, kuid ei saa olla et tegemist oleks üldise probleemiga. Asjaga saavad olla seotud foorumi tarkvara phpBB seaded, veebiserveri seaded, php seaded. Need seaded on aga kõigile kasutajatele ühesugused, nii et ei saa olla et üheksal inimesel pole probleemi ja kümnendal on. Selle põhjal järeldangi et probleem on kasutaja poolel. Ka kasutaja poolel on võimalik mitmeid põhjusi, kõige tõenäolisemalt on tegemist küpsistega (i.k. cookie) - ntx keegi on määranud mingid eriseaded küpsiste osas. Sellest ka minu soovitus proovida mõnd teist veebilehitsejat - ning soovitavalt vähemalt esmalt mitte lubada kedagi veebilehitseja vaikimisi seadeid muutma. Sedasorti probleemid on tõenäolisemad tööarvutis kuna seal on tihti turvalisuse huvides rohkem asju kinni keeratud.
UPDATE. Tuli veel meelde et ka osadele antiviirustele saab öelda et nad küpsiste hävitamisega tegeleks. Sel juhul muidugi pole vahet millist veebilehitsejat kasutada, paranoia tapab asja ikka ühtmoodi...

Üles
 Profiil Isiklik album  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Dets 06, 2009 05:38 
Eemal
Akvarist
Kasutaja avatar

Kas see probleem avaldub siis, kui arvutist pikemalt eemal oled olnud või hoopis aktiivse foorumikasutamise ajal.
Ehk siis oled foorumis mingi hetk sisse logitud ja nii muuseas järsku logitakse vastutahtmist välja?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Dets 06, 2009 08:44 
Eemal
Akvarist

Pole vahet kas olen exploreris või firefox välja lükkab ikka. Kirjutasin nüüd siis mõlemi kaudu üüratu vastuse aga kohale see ei jõudnud.Lühidalt,login foorumisse ja peale ükskõik millise teema lugemist lükkab foorumist välja,heal juhul lubab mul vastuse ära kribada aga ära saata õnnestub see ilma igasuguste liialdusteta 20 x 1 .Pikalt foorumis olla ei õnnestu sisse logitult.Teinekord loen miski teema ära ja lehte vahetades leian ennast taas sisselogimise lahtritega tõtt vaatamas.Praegugi see juba 4 kord vastata.Küpsiste probleem olla ei saa,olen usin kontrollija ja patsiga poiss käib ka ikka 1-2 korda kuus arvutit korrastamas.Ise lasen iga nädal spybot kogu asjale tiiru peale.Olen kunagi oma arvutist hipodroomi teinud ja seetõttu ülihoolas,antud arvuti juba ammu muidugi käigust maas. Ja kui viga on minu lauaarvutis siis miks toimub sama jama ka läpakat kasutades ?

Imelik on just see et teistes foorumites saan olla rahulikult kaua tahan ja vastamistega ei mingeid probleeme.

Nagu alati, peale saada nupule vajutamist istusin taas sisselogimise tabeliga ninatpidi koos.Olin targem ja tegin kirjast copy ja nüüd üritan siis 5 kord seda saata ja siis ikka firefox kaudu.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Dets 07, 2009 08:25 
Eemal
Moderator
Kasutaja avatar

Kui võtad Firefoxil Tools->Options->Privacy siis peaks tulema umbes selline pilt:
Pilt
kusjuures kui vajutada nupukest Exceptions siis ei tohi foorumi aadressi nimekirjas olla. Loodetavasti pole installitud mingeid täiendavaid extensione mis küpsistega tegelevad.
Kas on nii?

Üles
 Profiil Isiklik album  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Dets 07, 2009 08:48 
Eemal
Moderator
Kasutaja avatar

Proovisin just küpsiseid keelata - kohe visati foorumist välja. Logisin uuesti sisse ja...jäin sisse. Automaatselt välja ei löödud.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Dets 07, 2009 11:45 
Eemal
Akvarist

Minul tuli firefox teistsugune tabel ette aga jätan selle tegevuse kontrollimise oma patsiga poisile.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Dets 07, 2009 11:53 
Eemal
Akvarist
Kasutaja avatar

Mis operatsioonisüsteem on ja millise servicepack'iga?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Dets 07, 2009 11:17 
Eemal
Akvarist

Täna näed sa sain kõik teemad mis huvitasid ära vaadata ja ise ps läks esimese korraga teele. Supper .

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Dets 07, 2009 11:36 
Eemal
Moderator
Kasutaja avatar

Carol kirjutas:
Täna näed sa sain kõik teemad mis huvitasid ära vaadata ja ise ps läks esimese korraga teele. Supper .

Et patsiga poisist oli siis abi? :)

Üles
 Profiil Isiklik album  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Dets 08, 2009 11:12 
Eemal
Akvarist

Kusjuures "patsiga poiss " hetkel välismaal ja pole minu juurde jõudnud kuid eile õhtust saadik saan taas tavapäraselt foorumit külastada .Kui ta kodumaile jõuab siis lasen tal kindlasti asja üle mõelda et mis oli ja loodame et rohkem ei tule. :D Tänud kõigile.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 14 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid