foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik

Külasta merevee foorumit
Tänane kuupäev Esmaspäev Apr 19, 2021 03:34

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 12 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Seoses ps'idega
PostitusPostitatud: Esmaspäev Sept 07, 2009 11:12 
Eemal
Akvarist
Kasutaja avatar

Kuna ei oska kuhugi mujale kirjutada, siis lugu selline.
Kiri oma e-maili tuleb, et keegi on saatnud privaatsõnumi, aga kui lähen akvaristis oma konto peale vaatama, siis sõnumit kohale pole tulnud ja neid on olnud mitmeid kordi.
Mida pean tegema? Või milles probleem on?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Sept 07, 2009 11:15 
Eemal
Akvarist
Kasutaja avatar

Arvatavasti asi selles, et keegi on saatnud selle PS'i. Siis on tulnud meil selle kohta. Aga enne kui sa PSi oled lugema jõudnud on selle saatja PSi ära kustutanud ;)

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Sept 07, 2009 11:19 
Eemal
Akvarist
Kasutaja avatar

kui vaadata kelleaegade järgi, siis see kiri on tulnud hiljem ja ühtki teadet postkasti ka ei tule enam päras, aga hiljem on see kiri seal olemas, kas on siis mingi kellaeg ettenähtud, et ma saan seda alles paar tundi hiljem lugeda?:)

nats segaselt sai, loodan, et aru saadav on:)

ps. aitäh vastamas, ma ei teadnud seda jah, et nii võib juhtuda psi kustutamisel:P

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Sept 07, 2009 02:58 
Eemal
Moderator
Kasutaja avatar

Äkki on su postkast täis? Siis võib ka imelikke olukordi tekkida.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Sept 07, 2009 03:08 
Eemal
Akvarist
Kasutaja avatar

Kõige tõenäolisem:

1. keegi on saatnud sulle PS'i (näiteks pakud mingeid kalu või taimi - oletus/näide)
2. sina oled arvutist eemal ja kohe seda lugema ei satu
3. PS'i saatja on aga vahepeal kohtunud inimesega, kes pakub talle neid samu taimi/kalu vms, ta otsustab selle inimese kasuks, mitte sinu kasuks (või muudab ta lihtsalt asjade soovi osas meelt ja ei taha neid)
4. selle asemel, et saata sulle uus PS sisuga "ignoreeri eelmist kirja" läheb ta oma Send kausta ja vaatab: "ahaa" sa ei ole veel kirja lugenud, järelikult kustutab ta selle saadetud kirja Send kaustast ära.
5. Sinule on tulnud PSi saatmisega kiri, et sulle on PS, oma postkasti minnes ei näe sa seal aga ühtegi kirja, sest saatja on selle kirja ära kustutanud.

Põhimõtteliselt on foorumites (enamikes) nn kirja "tagasikutsumise" võimalus. Kui sina saadad kellelegi kirja siis saad sa selle kirja tühistada ENNE kui teine inimene seda loeb. Kui teine inimene on sinu kirja juba lugenud ei saa saatja midagi teha, kuid enne kui saaja pole seda lugenud saab saatja oma kirja kustutada (tühistada). Küll aga ei saada foorum kirja tühistamise puhul saajale mingit teavitust.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Sept 07, 2009 03:38 
Eemal
Akvarist
Kasutaja avatar

postkast täis pole.
mulle tuleb postkasti teavitus, et on tulnud ps, aga kui lähen vaatama, siis pole mingit psi mulle saadetud või näen seda alles hiljem.

siin on olnud teistega kirjade saatmisega probleeme, kuna on üritatud kirju saata, aga kohale ei jõua, seega otustan juba emaili kaudu suhelda. kuhu pöörduda, et vaadatakse üle pside saatmine, et see tehakse korda, päris paljudega on see probleem, kirjade saatmisega.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: PS kirjad
PostitusPostitatud: Esmaspäev Sept 07, 2009 08:54 
Eemal
Akvarist
Kasutaja avatar

Rahu,ainult rahu.Mul on vahepeal nii,et postkasti tuleb PSi teavitus hiljem,peale seda kui olen juba PS sõnumid läbi lugenud,millest võib jääda ka mulje,et sõnumit pole tegelikult tulnud. :wink:

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Sept 08, 2009 07:57 
Eemal
Akvarist
Kasutaja avatar

olengi rahulik:D
lihtsat huvi on, et miks nii on ja lihtsalt tahan et teistel poleks ka probleeme kirjade saatmisega:)
ega ma paha pärast;)

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Sept 08, 2009 09:32 
Eemal
Moderator
Kasutaja avatar

Sõnumite tagasivõtmise võimalustest ma küll midagi ei tea, vähemasti mitte siin foorumis. TEgin just proovi, ei ole sellist võimalust. Outlook pidi küll lubama tavameili puhul nii teha kuid sel juhul saadab ta adressaadile lihtsalt uue kirja teatega et ära eelmist loe, see tühistati. Lugeda saab muidugi ikka...
Katse näitas ka, tuli nii teavitussõnum tavameilile kui ka PS ise foorumi postkasti ja seda kohe. Proovisin 2 korda.
Vahest juhtub tõesti, et meilid lähevad kaotsi või tulevad maru kaua. Aga foorumi postkasti ei peaks see kuidagi puudutama. Oled ikka täiesti kindel, et foorumi postkast täis ei ole? Nad kõik, nii saadetud kui vastuvõetud kirjadele ?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Sept 09, 2009 09:25 
Eemal
Moderator
Kasutaja avatar

Pildid: 6
No tegelikult toimib asi nii nagu siin ka juba kirjeldati. Kui kellelegi saata privaatsõnum siis niikaua kui adressaat pole seda avanud on see sõnum saatjal Outbox all nähtaval ning sealt saab sõnumit kustutada (või nagu siin väljenduti - tagasi kutsuda). Kui mingi etteantud aja jooksul adressaat pole seda sõnumit avanud siis saadetakse talle selle kohta email - muidugi vaid juhul kui selline teavitamine on sisse lülitatud. Kui privaatsõnum avatakse adressaadi poolt enne teavitusaja kättejõudmist siis emaili ei saadeta. Kui aga email läks teele, kuid peale emaili saatmist ning enne adressaadi poolt foorumi privaatsõnumi lugemist saatja läheb oma foorumi outboxi ning sõnumi kustutab siis ongi täpselt selline olukord kus email privaatsõnumi kohta tuli kuid sõnumit ennast pole. Lisaks on veel selline võimalus et kui outboxis olevat sõnumit modida siis selle timestamp muutub, nii et kui modida peale seda kui teavitav email on saadetud siis vastuvõtja jaoks on veider olukord kus email on justnagu saabunud varem kui üldse foorumi privaatsõnum saadetud.
Pikk jutt aga kes viitsib läbi lugeda saab vast aru mis toimub.

Üles
 Profiil Isiklik album  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Sept 09, 2009 09:37 
Eemal
Akvarist
Kasutaja avatar

Ma olen ise kahe teise foorumi moderaator, mis töötavad suht samal baasil, seetõttu ma oletasingi, et siin on samamoodi O:)

Katsetasin ise ka - Reinul on õigus :)

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Sept 09, 2009 10:12 
Eemal
Akvarist
Kasutaja avatar

postkast ei ole täis, näen ju ise seda....
teema lukku, sain juba vastuse:)
tänan vastamast

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 12 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
et 3.0.10