foorum.akvarist.ee
https://foorum.akvarist.ee:443/

Luminofoor torud
https://foorum.akvarist.ee:443/viewtopic.php?f=1&t=8522
1. leht 1-st

Autor:  CyberWorld [ Neljapäev Veebr 08, 2007 05:26 ]
Teema pealkiri:  Luminofoor torud

Tere!
Mul on plaanis lähiajal enda juwel rio 180`l torud ära vahetada( 4x30w )
Ja siit sellega seoses ka , et mis torusid soovitaksite, et head taimekasvu saada? hetkel olen jõudnud ühe uue toru osta: aqua-glo.
Ette Tänades!
CW!

Autor:  KaRahh [ Neljapäev Veebr 08, 2007 06:38 ]
Teema pealkiri: 

4 toru annavad palju kombineerimisvõimalusi. Philipsit fännad siis on neil miski Aquasky: http://tinyurl.com/2xquht 965spektriga (6500K), Philips Aquarelle (10000K), võid panna suvalisi külmema spektriga torusid või vaheldumisi spets taimelampidega, Osramil on Fluora, Natura, Biolux torud olemas. Pigem on küsimus selles, et kustkohast midagi saada õnnestub, Leuci taimelampe on õnnestunud osta Effexist.

Autor:  mrst [ Neljapäev Veebr 08, 2007 07:47 ]
Teema pealkiri: 

SLO, Osram ja Effexis olid kõik valikud olemas, kui mina otsisin .igaksjuhuks võiks ette helistada ja küsida kas on olemas, SLO-st pidi tellima lubati nädala jooksul, aga sain juba järgmine päev kätte, kole kiirelt tegutseti.

Autor:  CyberWorld [ Pühapäev Veebr 11, 2007 01:34 ]
Teema pealkiri: 

huvitav, mida taimed sellisest sinisest torust arvavad nagu marine-glo ?
e. kuidas see taimedele mõjub, keegi teab kommenteerida?

Autor:  käpik [ Pühapäev Veebr 11, 2007 02:09 ]
Teema pealkiri: 

Sinisest torust ei arva taim midagi. Vöib-olla endal huvitav vaadata, teistmoodi värv, ei ole proovinud.

Sylvania Aquastar ja Sylvania Grolux on head. Grolux´i värvus punase tooniga, oleneb, mis teised torud on, võib ebasobiv näida. Taimedele meeldib. Müüb Electrum Trading.

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/