foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 12 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Pühapäev Nov 09, 2014 11:29 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Sept 19, 2013 02:44
Postitusi: 13
Pildid: 16
Asukoht: pärnu
jama selline...sai usast tellitud sellised lambid http://www.ebay.com/itm/4th-Gen-36-40-A ... shpCntId.nüüd tulid nad kohale ja selgus et, ühel neist ei põle 5 ledi ja teisel 3!kuna saatmine sinna ja tagasi on kuskil 6 nädalat siis otsin inimest kes suudab need lambid korda teha.kui selline inimene leidub siis palun omapoolne hinnasoov ja asukoht PMi.

_________________
200L ühiselamu.54L krevettidele.25L antsu lasteaed!


Üles
PostitusPostitatud: Esmaspäev Nov 10, 2014 01:31 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Dets 29, 2003 12:21
Postitusi: 5555
Pildid: 6
Asukoht: Harjumaa, Kangru
Kas müüjaga kontakteerusid ning kui jah siis mida ta asjast arvas? Mõistlik oleks vast siiski sellest alustada. Kui alustad kohe omal käel parandusega ilma müüjaga kokku leppimata, võib see halvemal juhul muutuda müüja probleemist Sinu probleemiks (loe: ei saa müüja poolt kompenseeritud).


Üles
PostitusPostitatud: Esmaspäev Nov 10, 2014 10:02 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Aug 26, 2010 11:05
Postitusi: 433
Pildid: 20
Asukoht: Tartu
Tee pilt sellest, et mõned ledid ei tööta ja saada müüjale ning nõua raha tagasi või saatku uus valgusti.


Üles
PostitusPostitatud: Kolmapäev Nov 12, 2014 09:09 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 08, 2005 06:26
Postitusi: 3519
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Viga on arvatavasti selles, et mõned LEDid on läbi põlenud. Neid saab mõistagi vahetada aga ilmselt tuleks enne müüjat veidi pitsitada...
Loomulikult võib olla tegu ka kontaktiveaga kuid see selguks alles konstruktsiooni lahti võtmisel.


Üles
PostitusPostitatud: Esmaspäev Nov 17, 2014 03:45 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Sept 19, 2013 02:44
Postitusi: 13
Pildid: 16
Asukoht: pärnu
müüja saatis põhimõtteliselt pikalt kuigi sai pildid ja kõik mis tahtis...pakkus tagasi 18 eurot,keeldusin.nad pole nõus isegi uusi lampe saatma!nende praeguste tagastamine läheks minu kuludega mingi 50 eurot.jäävad siis ikka endale ja endiselt ootan pakkumisi kes need korda teeks.internetist ostmise võlud ja valud! :o

_________________
200L ühiselamu.54L krevettidele.25L antsu lasteaed!


Üles
PostitusPostitatud: Teisipäev Nov 18, 2014 10:16 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 08, 2005 06:26
Postitusi: 3519
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Soovitan anda müüja kohta tagasisidet e-bay'sse. Seda nad üldiselt veidi kardavad....
Lambiga on nii, et igale parandajale on kasulik lampi enne fotol näha. Nii pimedal kujul kui ka põlevana.


Üles
PostitusPostitatud: Teisipäev Nov 18, 2014 11:22 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Jaan 17, 2012 06:19
Postitusi: 760
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn (ja ülejäänud Eesti)
Kui pikalt saatis siis ava ebays vaie/nõudlus või mis iganes seda kutsutakse. Seletad ebay vendadele ära, mis juhtus, kuidas on müüja antud asja suhtunud ja tavaliselt saad kogu raha tagasi. Mida täpsemalt seletad seda parem. Või siis kontakteerud veel selle müüjaga ja ütled, et kui sa soovitud lahendust ei saa siis pöördud ebay poole. Hiinlased on selles suhtes paremad, et nad tagastavad raha kohe kui oled neile teada andnud, et seade puruks või pole sinuni jõudnud.

Minu arust on ebay üks turvalisemaid kohti kust osta. Eestis netist ostes pead tarbija kaitse poole pöörduma ja sealtki ei tea kas abi saad (ise pole pöördunud aga nii palju kui lugenud siis jahvatavad need veskid aeglaselt), ebays saad nädala kahega raha tagasi, kui keegi petta proovis või ei ole nõus koostööd tegema.

Ebayiga saad ühendust võtta ülevalt reast Help& Contact - sealt valid Buying - Item wasn't as described.

Lihtsalt märkuseks veel kõigile, et kontakteeruda tasub ainult siis kui tõesti kadunud või puruks. Muidu on varsti Estonia ka nimekirjas kuhu ei saadeta, nagu Nigeeria ja Itaalia.


Üles
PostitusPostitatud: Teisipäev Nov 18, 2014 11:25 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 08, 2005 06:26
Postitusi: 3519
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Tea's kas lambi pilt e-bays on "illustratiivne" või mis aga esiteks:
- öeldakse 0,5W*130. Mina üle 80 LEDi ei leia kohe mitte kuidagi
- läbi olla 3-ne ja 5-ne grupp. See oleks mõistetav aga pildilt tundub, et dioodid on 4 kaupa gruppides.
Igal juhul vaidlusta asi E-bay's. Võid tõesti enne müüjat sellega ähvardada. Kui ei reageeri siis vaidlusta. Lugedes müüja vastuseid probleemidele jääb mulje, et...ta vajab veidi tiibade kärpimist :)


Üles
PostitusPostitatud: Kolmapäev Nov 19, 2014 05:42 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Sept 19, 2013 02:44
Postitusi: 13
Pildid: 16
Asukoht: pärnu
Pildid lampidest siin https://www.dropbox.com/sc/fbdlvevji5n6 ... 8jQfR7Y16a selle tegelasega ma enam ei suhtle kes need mulle müüs.ei vasta enam mulle.aga ma olen selline järjekindel loll ja tahan need lambid korda. ükskõik kus eestis selline mees leidub siis võtke ühendust.56869022 marko tali.

_________________
200L ühiselamu.54L krevettidele.25L antsu lasteaed!


Üles
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 20, 2014 06:52 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 08, 2005 06:26
Postitusi: 3519
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kui tahad, võid lambid mulle uurida saata. Elan Tallinnas. Soovi korral suhtleme privas edasi.


Üles
PostitusPostitatud: Reede Nov 21, 2014 09:51 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Jaan 17, 2012 06:19
Postitusi: 760
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn (ja ülejäänud Eesti)
Ma küsiks ikkagi raha ebay kaudu tagasi ja siis laseks Felchil korda teha. :lol:


Üles
PostitusPostitatud: Esmaspäev Dets 22, 2014 06:53 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Sept 19, 2013 02:44
Postitusi: 13
Pildid: 16
Asukoht: pärnu
tere jälle ma väga vabandan aga tervis mängis mäkra ja ma ei suutnud oma lampe kuhugi saata,sorry.uuel aastal uue hooga.

_________________
200L ühiselamu.54L krevettidele.25L antsu lasteaed!


Üles
 [ 12 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver