foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 18 postitust ]  1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: rere album avatud
PostitusPostitatud: Kolmapäev Nov 09, 2005 01:54 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Nov 01, 2004 12:46
Postitusi: 121
Asukoht: Harjumaa
peale pikka ettevalmistustööd ja sõprade kaasamist on ka minu akvade pildid üles saanud :D juhhuu \:D/


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Nov 09, 2005 11:56 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Apr 12, 2005 05:19
Postitusi: 21
Asukoht: Tallinn
Ilus, ilus ja veel kord ilus! =D> =D> =D> =D> =D> =D>


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 10, 2005 10:35 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Nov 01, 2004 12:46
Postitusi: 121
Asukoht: Harjumaa
:D :D tänan, tänan :D


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 10, 2005 11:41 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Nov 01, 2004 12:46
Postitusi: 121
Asukoht: Harjumaa
vaatajate soovil sai sinna lisatud ka kaks pilti täiesti isemoodi akva lahendusest. täpsemalt kohapeal :wink:


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 10, 2005 12:06 
Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Juul 13, 2003 02:28
Postitusi: 795
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Kuna mainitud on vaatajate (äkki siis kõik foorumi vaatajad ?) soovi, siis täpsustan, et mina pole soovinud :P

Meil vaba riik - seega ka õigus oma akvaariumit kujundada oma äranägemist mööda.
Vaba riigi juures on õnneks lubatud ka enda arvamuse avaldamine.
Siinkohal kasutaksingi juhust oma nördimuse väljendamiseks...

Midagi nii maitselagedat nägin viimati siis, kui demonstreeriti ühes vees püramiidi, piljardikuuli ja kala.
Kui oleks lihtsalt vesi ja värvilised klaasasjad, siis võiks arutleda edasi, kas see on lahe, kujunduslikult tore element või muu sarnane.
Sellisel puhul võiks siiski elusad asjad mängust välja jätta.
Kvalifitseerub koertele kampsunite ja kinnaste kudumisega samasse kategooriasse.



Selline arvamus siis vabas riigis vabalt inimeselt.
Aga senikaua kui tegu on eravaldusega ja lemmikloomaseadusega kooskõlas, on vaba voli :)


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 10, 2005 12:26 
Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Jaan 09, 2004 06:58
Postitusi: 516
Asukoht: Tartu, Kalda tee piiskopkond
mina kahjuks kipun jagama Tiffi vaatenurka.

lisada omalt poolt tahaksin aga mõttelõnga, mis puudutab funktisonaalsust. jättes kõrvale tõsiasja, et akvaariumis on nendest klaasõnnetustest kasu sama palju nagu surnule kompressidest, tuleb siin ilmselt tähelepanu pöörata esteetilisemat laadi küsimustele. mina oma väikekodanliku ning ratsionaalselt kaasaegset kunsti mitte mõistva arunatukesega julgen ära tuua sellise argliku mõtte, et need klaaskuulid võivad esiti siis kujundaja tahtmisele vastavalt olla küll ilusad. aga teatud aja pärast võib juhtuda selline kurb seik, et need vidinad lähevad omanuhti hoopis teistsuguseks. elik, sinna peale hakkab kogunema igasugune s*tt ja tatt. loomulikult võivad krapsumad klaaskuuliakvaristid neid kõrinaid tihkelt pesta... kuniks jõudu jaksu. ei hakkaks nüüd sirgeid kriipsukesi ja muid paralleele vedama, aga hämmastavalt sarnane olukord valitses kunagi nõukogudemaal kus viidi ellu sarnaseid projekte, mis raiskasid mõttetult ressursse, olid kallid, ebapraktilised aga väljendasid proletariaadi kodumaa võimsust ja vägevust.

et siis selline asi oli mõtteis...
edu ja õnne

_________________
Trespassers will be shot...survivors will be shot again. Küsimuste, probleemide ja arusaamatuste korral palun pöörduda otse. Ristisõda professionaalse kretinismi vastu...


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 10, 2005 12:35 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Nov 01, 2004 12:46
Postitusi: 121
Asukoht: Harjumaa
tundub, et olen valusalt puudutanud hingekeeli :oops: vaadates teisi pilte, võib arvata, et mingit aimu kalade, taimede ja muu seostest siiski oman :shock:
et, las laps mängib, peamine, et ei nutaks. Sisekujundusliku elemendina oli see akva mõeldud ja nii ta toimis ka. ta andis tuppa mahedat, natuke värvilist ja suhteliselt romantilist valgust. see on õige, et need vidinad sodi korjasid ja nende pesemine oli tülikas. nüüdseks on see eksperiment lõppenud. jäänukid on näha väikese akva pildilt, s.t. klaasid ja pudel.
kui ikka koledasti kedagi segab, eks neid saab ära kaotada ka sealt...


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 10, 2005 12:44 
Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Juul 13, 2003 02:28
Postitusi: 795
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Rõõm kuulda, et tegu oli pigem katsetusega edasipürgimise rajal :)
Kindlasti ei peaks neid pilte ära kustutama.
Nad võiksid üsna kindlalt seista õppetunnina kaasakvaristidele, kel samalaadne katsetusisu.
Ja väga hea on see katse sõnaline kirjeldus.

Edu ja naturaalsemaid sümbioose soovides,
Tiff


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 10, 2005 02:25 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Nov 01, 2004 12:46
Postitusi: 121
Asukoht: Harjumaa
ohh, ei pea ju kõik olema Natura 2000 alad :D väiksed vallatused on ikka lubatud, kui kellelegi liiga ei tee. Ja klaas on poole naturaalsem materjal kui plastmassist taimed :lol:
Eks need akvad ikka ilusa asja funktsiooni täidavad ja ilu on vaataja silmades :wink:
Minu majapidamisse see vigur sobis, kuid tõesti, see pidev koristamine ja asja tasakaalus hoidmine oli tüütu. Aga elevust kui palju :D


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 10, 2005 05:43 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Dets 29, 2003 12:21
Postitusi: 5555
Pildid: 6
Asukoht: Harjumaa, Kangru
Olen kah kuulnud et ilu on vaataja silmades. :)
Mitte et see klaasivärk mulle meeldiks, kuid kuni kalad sellest väga stressi ei satu ei näe ma ka põhjust materdamiseks. Minu maitse järgi see pole ilus, kuid mõnedki kiidetud moodsa kunsti teosed on tekitanud minus suht sarnase emotsiooni millest järeldan et maitseid on erinevaid. Kuuldavasti ka Tartu Kaubamaja ilu suhtes on üsna vastandlikke seisukohti. ;) Nii et ma ei võtaks kõike nii mustvalgelt, kui see endale meeldib ja kalapiinamisega tegu pole siis miks mitte. Lõppude lõpuks oled Sina oma kasti kuningas.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Nov 11, 2005 10:42 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Nov 01, 2004 12:46
Postitusi: 121
Asukoht: Harjumaa
Kaladel, s.t. 10 neooni parvena, ei tundunud asja vastu midagi olevat. Peidukohti oli, keegi taga ei ajanud, vee näitajad paigas ja süüa andsin ka :D Kast siiski 75 liitrit, nii et ruumikitsikuse üle ei saanud kurta. ja kirjude klaaside taustal oli neid suht keeruline eristada, mimikri mis sugune :lol:


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Nov 12, 2005 02:01 
Akvarist

Liitunud: Laupäev Veebr 12, 2005 01:21
Postitusi: 111
Pildid: 0
Asukoht: Tartu (Hiiumaa, Tallinn)
Mulle näiteks väga meeldib see veiniklaasidega akvaarium =D> . Liivapõhi on ka ilus, selline rahumeelne. Minu krevettideakvas lebab tavaliste kivide vahel ka klaaskuule (pigem plönnid), kuid tunduvalt vähem on neid, kui rere akvas oli.

_________________
400 l ja 100 l


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Nov 12, 2005 01:23 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Dets 17, 2004 01:41
Postitusi: 107
Asukoht: Tallinn
väga lahe ja julge lahendus :wink:
kuigi ise sellist akvat hinnata ei oska, julgustan edasi katsetama :?
reegleid peab vahel rikkuma.
vaadates neid rere akvalahendusi, tuli meelde aastatetagune idee naturalistlikust, reaalsest, tänapäevasest akvast, kus oleks sisustuseks vana autoaku, hiinaketsid ja paar longero kesta :roll:

_________________
2ooL vett ja palju õnnelikke kalu


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Nov 15, 2005 12:20 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Nov 01, 2004 12:46
Postitusi: 121
Asukoht: Harjumaa
kas akul tuleb hape enne välja lasta või panen kohe täisnaturaalselt :lol:


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Nov 15, 2005 12:24 
Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Juul 13, 2003 02:28
Postitusi: 795
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Tuleks panna naturaalselt ja jälgida.
Kui aku ennast hästi tunneb siis on ok, kuid kui ei taha mitu päeva toitu võtta, siis tuleks pool hapet välja lasta.


Üles
 [ 18 postitust ]  1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver