foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 32 postitust ]  Eelmine  1, 2, 3
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Sept 08, 2010 04:59 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Jaan 12, 2009 08:49
Postitusi: 194
Pildid: 2
Asukoht: Kohila
Kõige lihtsam viis CO2 kogust regullida on liigutada õhukivi või diffuuserit üles või alla, vastavalt vajadusele. Mida lähemal veepinnale, seda vähem CO2 lahustub ja mida sügavamal seda rohkem. Juba käiva pärmiga mässamine läheb keeruliseks ja räpaseks.

_________________
300l guraamid barbused corydorased ancistrused danio margaritatused sebra bootiad siiami vetikasööja
100l danio margaritatused otod corydoras pygmaeus bettad krevetid teod
10l danio margaritatused krevetid teod


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Sept 08, 2010 05:21 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 29, 2008 08:57
Postitusi: 673
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn, Pirita-Kose
uusim kirjutas:
Nüüd tykeb õhukivist mulle järjest. Kas peaksin pudelist veidike pärmivett ära võtma ja tavalise veega asendama, et pärmi hilka vähendada?

Nende pärmide ja pottidega ikka see et mida vähem torgid seda parem neile on... võta rahulikult.

Kui sul on probleemiks liiga kiiresti muutuv PH, (muide mida su PH selle peale teeb ka ?) siis saad seda regullida kivi asendida akvaariumis - üleval pool, või allpool.
Õhukivi on selline mis teeb kole suure mulli ja kasutegur on CO2 lahustamisel ehk kõige väiksem, mulliredel oleks etem või veel parem selline väike klaasist difuuser mis mulli imepeeneks teeb. JBLil oli midagi säärast olemas. Mul on selline Echeimi oma (plast ja keraamika) ja olen siga rahul.

Kõrgusega on sedasi et kui üles poole paned siis jõuab ilmselt vähem CO2 lahustuda, las ta siis mulksud nagu mulksub, lahustamise efektiivsust saad kergemini kontrollida kui seda lahust seal potis.

_________________
125L vett ja väike troopika.


Üles
 [ 32 postitust ]  Eelmine  1, 2, 3

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver