foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 10 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: nigrofasciatuse panid marja
PostitusPostitatud: Kolmapäev Sept 16, 2009 11:17 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Veebr 07, 2009 05:17
Postitusi: 126
Asukoht: Tõrva
alles on jäänud suurest kogusest 13 marjatera, kas peaksin nad panema eraldi maimulõksu või ei suuda nad ilma vanemateta areneda?


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Sept 16, 2009 11:44 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Mai 04, 2009 09:36
Postitusi: 148
Pildid: 4
Asukoht: kohila/tallinn
mina ei pannud eraldi.. nad saavad lastekasvatamisega ideaalselt hakkama

8)

ainukene jama on see kui maimud lähevad liiga julgeks ja hakkavad mööda kavat ringi ujuma siis kiputakse nad nahka panema sest vanemad ei jõua siis kõiki katsta aga niikaua kui on pundar siis kaduma ei lähe keegi

_________________
130L
25L


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Sept 16, 2009 12:13 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Veebr 07, 2009 05:17
Postitusi: 126
Asukoht: Tõrva
ma arvan, et sa said valesti aru, meil on alles marjad, maime pole veel. meil juba kolmas päev läheb, aga iga õhtuga jääb neid järjest vähemaks. et neid marju päästa, siis mõtlesime, et peaksime panema marjad eraldi koos sellega, kus marjad asuvad.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Sept 16, 2009 12:58 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Mai 04, 2009 09:36
Postitusi: 148
Pildid: 4
Asukoht: kohila/tallinn
siis äkki mari isase poolt viljastamata ja lihtsalt rikneb ning eemaldatakse...

sest kui keegi marja sööks siis ma arvaks et see süüakse kohe ära :D mitte iga päev natukene...

teise kasti tõstmisega kaasneb see et siis pead ise emmeks hakkama.. tüütu tegeevus peab mainima...

_________________
130L
25L


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Sept 16, 2009 02:07 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Veebr 07, 2009 05:17
Postitusi: 126
Asukoht: Tõrva
vb ka et viljastama
emasel tuli oma 100 marjatera vähemalt
ja iga ööga jähi neid vähemaks,praeguseks 13 terakest ja tõstsin koos lillepotiga nad samasse agvasse maimu lõksu
millest aru saab et mari viljastamatta ja miks isane ei viljasta marja


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Sept 16, 2009 03:11 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Mai 04, 2009 09:36
Postitusi: 148
Pildid: 4
Asukoht: kohila/tallinn
kui see mari ennast ca 4-5 päeva pärast liigutama ei hakka siis ongi viljastamata.. miks - äkki isasel miski probleem ei meeldi midagi ntx. tuleb ette... igakord ei õnnestu.

mul ka üks paarike möllas ka nädalat akvas ringi otsisid kohta kuhu pesa ehitada. kord ei meeldinud emmele koht ja siis teine koht jälle papale ei läind peale...

nüüd siis on lugu nii kaugel, et kookose koore küljest on mari maha kukkunud ja siblib kruusa vahel ringi.. ujumisvõimelised veel pole aga küll paari päevaga saab.. eks siis tuuakse lapsed jalutama kah.. 8)


jõudu nendega - kui vähegi võimalik siis lase vanematel ise toimetada oma asja.. see vaatepilt on seda väärt kuidas neil laste kanseldamine käib..

_________________
130L
25L


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Sept 26, 2009 06:18 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Jaan 27, 2008 05:51
Postitusi: 685
Pildid: 1
Asukoht: Rapla
Meie Negro peres käib kah midagi salapärast: härra on ülierutatud ja proua on endale uhke rüü selga pannud. Mul on need Negrod üle aasta olnud, aga alles nüüd näen kui uhkeks vikerkaare helgiliseks uimed marja paneku ajal lähevad. Vist viimane on neil käsil: üks pidev sehkendamine pesas käib. Kahju, et filmida ei saa. Foto kah kõige parem just ei tulnud:
/404.html
/404.html

_________________
250l, 60l, 54l


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Sept 26, 2009 06:48 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Veebr 07, 2009 05:17
Postitusi: 126
Asukoht: Tõrva
minu 13 marjaterast tuli 9 välja,kuid maimu lõksus jähi neid iga päevaga vähemaks.
marjal kulus ka umbes 5 päeva aega enne kui ujuma õppis.
kahjuks ei jäänud ükski ellu.järgmine kord on targem mari või maimud panna teise kasti,kus neid ei ohusta seal keegi.
ise arvan et kurjajuur on ants.
mul emane samasugune nagu ärtul,pole sigimis aegu nii jälginud,et emane oleks eriti värvi visanud.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Sept 26, 2009 06:52 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 24, 2009 11:35
Postitusi: 1208
Pildid: 6
Asukoht: Loo,tel.53 002 110
Mina tänan jumalat,et pole miskit sellest marjavärgist välja tulnud,muidu oleks mul akva lapiti nirusid täis :lol:

_________________
600l röövikutega
Naksikoerad taksid ehk õige nimega Maks ja Moorits...


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Sept 26, 2009 07:08 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Jaan 27, 2008 05:51
Postitusi: 685
Pildid: 1
Asukoht: Rapla
Mina sellist imelist saba ei olnud kah märganud kuigi marja on heidetud mitmeid kordi. Aga vist on see väga lühiajaline, sest mari on nüüd kenasti koopa seina küljes ja saba on juba tavalist karva, ainult pärakuimel on veel märgata sinakamat tooni kui muidu.
Proua istub kenasti pesas ja issi pesa kohal peab valvet. Kas isa marja viljastanud on seda tähele ei ole pannud.

29.09. on mari seina pealt kadunud, proua tegutseb pesa põhjas (sinna ma kahjuks ei näe). Pärakuuim kestvalt sinakas kuigi enam mitte nii kaunilt vikerkaarevärve heiklev. Huvitav kuidas ma seda saba värvi enne tähele ei ole pannud.
1.okt tuli proua lastega jalutama.

8.okt maimud kadunud, proua vikerkaaresaba kadunud. Aga huvitav: proua saba on siiski härra omast tublisti heledam ja sinaka jumega. Selline vikerkaaresaba ongi vist prouadele omane ( http://www.aqua-fish.net/imgs/fish/convict-cichlid.jpg ), huvitav ainult, et ma enne ei märganud.

23.okt. uus parv maimukesi sagib täe hooga ringi, millal mari hakkama pandi ei pannudki tähele. Ja hetkel on neid oma SADAKOND!

_________________
250l, 60l, 54l


Viimati muutis ärtu, Reede Okt 09, 2009 09:22, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 [ 10 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver